moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wójt Gminy Gniezno odmówił udziału w debacie

Czwartek, 11 października 2018
 • Wójt Gminy Gniezno odmówił udziału w debacie

Włodzimierz Leman odmówił udziału w debacie z Marią Suplicką. Przez taką decyzję włodarz Gminy Gniezno prawdopodobnie straci co najmniej kilka punktów w sondażach.

Nie jest tajemnicą, że Włodzimierz Leman nie wypada najlepiej w publicznych wystąpieniach. Włodarz, który od 2002 roku nieprzerwanie zasiada w fotelu wójta najlepiej czuje się poza światłem kamer i wzrokiem wyborców. Maria Suplicka natomiast jeździ po gminie i organizuje spotkanie z mieszkańcami. Na swoim fanpage'u na facebook'u poinformowała: "Wczoraj otrzymałam odpowiedź ws. debaty publicznej kandydatów na wójta Gminy Gniezno. Szef sztabu wyborczego kandydata W. Lemana napisał, że odmawia udziału w debacie. Debata miała być szansą poznania programów wyborczych obu kandydatów. Oznacza to, że kandydat na wójta, Włodzimierz Leman odmawia mieszkańcom zapoznania się z jego planami dla gminy na następną kadencję."
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(20)

 • 10.01.2019 19:34  Odpowiedz na komentarz

  Super dojna zmiana właśnie przyszła i doji gminę

 • 10.01.2019 19:33  Odpowiedz na komentarz

  Macie Marie czyli kota w worku już pokazuje i tłumaczy się dlaczego nic nie może zrobić

 • 10.01.2019 19:31  Odpowiedz na komentarz

  Szkoda śmieciu że jak kogoś krytykuje szukam to nie masz odwagi się przedstawić chyba że jesteś stiwenem z dynastii. W zasadzie to bzdury piszesz ponieważ wójt ostatnio ziemię kupił z 20 lat temu.

 • 17.10.2018 14:53  Odpowiedz na komentarz

  Dojna zmiana ! i o czym z nimi rozmawiać ?

 • 16.10.2018 13:34  Odpowiedz na komentarz

  Pierwsze co powinno sie odbyc to kontrole w niektorych organizacjach wiejskich. I niech drżą ci, ktorzy czerpią z tego nienależne profity.

 • Porostu Gmina Gniezno to tytułowy film serial polski ,,Ranczo '' . Jak ktoś oglądał to widział jakie zmiany nastąpiły na stanowisku jak odmieniła się gmina. Porostu idźmy na wybory i zaglosujmy tak jak każdy uważa.

 • DO GNIEŹNIAN - wierszem.
  Wiem, Wiem Państwo. Cały czas nie wierzycie, że w pojedynkę, te wybory partyjne zmienicie. Są jednak w tą niedzielę też do wyboru, kandydaci bezpartyjni - "GPS" -u. Czyli takiego wyborczego SOR-u. Oni zwyciężą, gdy Gnieźnianie uwierzycie, że Wasz POJEDYNCZY GŁOS to będzie dla gnieźnieńskich działaczy partyjnych ostatni, nokautujący cios !

 • Mam wielką nadzieje ze za tydzień wójt przestanie byc wojtem

 • Leman ma wszystkich gdzieś i tak wygra. Mamy most nad S5 nazwany mostem Lemana poniewaz wójt ma ok 200metrow i smiga s5 w kazdym kierunku o dziwo nastepny wjazd jeet 1km dalej. Wójt nawet na pola uprawne ma drogi utwardzone po zakupie sporych ilosci hektarów przy S5. No co to bardzo dobry godpodarz i do tego wójt to kto ma mu podskoczyć, no kto jakaś "baba".

 • Oto Całą KAMPANIA facet reklamuje się iinternecie i na plakatach a do debety nie chce przystąpić,bo chce być anonimowy-żenada

 • 12.10.2018 09:45  Odpowiedz na komentarz

  Trzymam kciuki za Panią Marie, mam nadzieje, ze w końcu skończy się kolesiarstwo

  16.10.2018 09:15

  Szkoda, że nie kandyduje Pan Skweres albo Berlik.
  Pracują w samorządzie od wielu lat i mają inne spojrzenie i pomysły, znają gminę i mieszkańców od ,,podszewki"

 • 12.10.2018 07:30  Odpowiedz na komentarz

  I to pokazuje jakie jest przygotowanie tego Pana do pełnienia tez funkcji.
  Komentarz jest zbedny

 • Leman jest słaby i bardzo boi się niewygondych pytań tak jak inni wójtowie . Popatrzmy na taką gminę jak Gniezno i jej wójta nie potrfafią przyciągnąć żadnego inwestora i żadnej fabryki a przecież wiadomo,że fabryki nie powstają w mieście tylko na obrzażąch. Żadnych imprez nie robi koncertów też ,popatrzmy na Czerniejewo, Niechanowo ,Witkowo. Oj WłoDEK nie masz się czym pochwalić i to chyba będzie już twój koniec jako wójta tylko co do emeryty??????????

  13.10.2018 19:15

  Ale jest bardzo bogaty , dużo ziemi zakupil przy drodze ekspresowej S5, wykorzystal w wlasnym interesie stanowisko , napewno wie co robi , te grunty i zjazdy i tak zwany most Lemana uczyni go milionerem.

  12.10.2018 07:57

  Za to Pani Suplicka nie ma problemu z wprowadzaniem wyborców w błąd.Wszyscy się zdziwicie ciężko jak za rok gmina będzie miastem.
  Fabryki i inne zakłady pracy powstają na obrzeżach, na terenach inwestycyjnych. O ile dobrze mi wiadomo Gmina Gniezno takich nie ma. Nawet miast Gniezno już nie ma, bo skończyły się wraz z zabudowaniem całej ulicy Cegielskiego.

 • 11.10.2018 21:34  Odpowiedz na komentarz

  Wójt który nie pokazuje się w kamerach to dobry wojt. Nie liczy się dla niego to aby wszyscy go widzieli i obgadywali. Liczy się to co robi dla gminy i mieszkańców. Że odmówił debaty to nie znaczy że traci głos jak to nie którzy sądzą. Dla wójta liczy się to co zrobił i co będzie robił. To jest najważniejsze. A nie jakiś spór z kandydatką na wójta która o takich sprawach niema zielonego pojęcia na czym to polega.

  Ale Saris słabo myślisz przecież jak wójt dobrze rządzi to nie boi się mediów ,ludzi i niewygonych pytań, a ty sam sobie zaprzeczasz swoim wpisem......

  11.10.2018 23:07

  Wójt olał swoich wyborców - którzy chcieli poznać jego program

 • 11.10.2018 18:10  Odpowiedz na komentarz

  Tym samym obecny wójt już na pewno przegrał wybory. Taki lokalny "Kozioł" z Rancza????

PODOBNE TEMATY
"Brak programu, brak obietnic"! Marcin Kośmicki kandydatem do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego "Brak programu, brak obietnic" - tak rozpoczyna się program wyborczy Marcina Kośmickiego, kandydata... Czwartek, 11 października 2018
Czy dojdzie do debaty kandydatów na Wójta Gminy Gniezno? Włodzimierz Leman zaproponował termin debaty kandydatów na urząd Wójta gminy Gniezno. Konfrontacja obecnego... Sobota, 6 października 2018
PSL zaprezentowało kandydatów do rady powiatu oraz na włodarzy gmin Gniezno i Trzemeszno Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe dokonał rejestracji Kandydatów do Rady Powiatu Gnieźnieńskiego.... Poniedziałek, 17 września 2018
Tłumy na festynie w Osińcu W weekend we wsi Osiniec odbył się Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowali... Poniedziałek, 28 maja 2018