Logo

REKLAMA
Plik banneru

Rodzinna sobota z Nowym Oplem Combo Life

Artykuł dodany: Wtorek, 9 października 2018
Rodzinna sobota z Nowym Oplem Combo Life
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę, 13 października 2018 roku, w godzinach 10.00 - 16.00 w salonie marki Opel firmy Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu odbędzie się Wielki Rodzinny Piknik. Bohaterem będzie najnowszy Opel Combo Life - zdobywca prestiżowego tytułu International Van of the Year 2019, czyli Samochodu Roku w kategorii Van.

Skoro jest to bardzo rodzinny samochód, stąd pomysł, aby premierowy pokaz odbył się w charakterze pikniku rodzinnego. Wśród atrakcji są między innymi zabawy dla najmłodszych z animatorami, konkursy z nagrodami tak dla dorosłych jak i dla dzieci, grillowanie, słodkie poczęstunki, spotkanie z doradcami finansowymi no i oczywiście jazdy testowe wszystkimi będącymi aktualnie w ofercie firmy Szpot samochodami marki Opel.

Konkursy będą miały miejsce co 30 minut, a jeden z nich - na najciekawsze hasło promujące Nowego Opla Combo Life - wiąże się dla zwycięzcy z nagrodą w postaci tego właśnie samochodu na weekend.

Piknik rozpocznie się w sobotę 13 października 2018 roku o godzinie  10.00, a zakończy o 16.00. Adres - Swarzędz ul. Wrzesińska 191, salon marki Opel firmy Szpot. Natomiast Dni Rodzinnego Biznesu z Nowym Oplem w roli głównej potrwają od 12 do 20 października. W tym czasie oferta na najnowszego Opla w obydwu salonach marki Opel firmy Szpot w Poznaniu i Swarzędzu będzie naprawdę wyjątkowa. Warto się o tym przekonać.
 
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno