Logo

REKLAMA
Plik banneru

Czy dojdzie do debaty kandydatów na Wójta Gminy Gniezno?

Artykuł dodany: Sobota, 6 października 2018
Czy dojdzie do debaty kandydatów na Wójta Gminy Gniezno?
REKLAMA

Włodzimierz Leman zaproponował termin debaty kandydatów na urząd Wójta gminy Gniezno. Konfrontacja obecnego włodarza i Marii Suplickiej - kandydatki z ramienia Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego miałaby się odbyć 12 października o godz. 19.00 w sali sportowej szkoły w Szkoły Duchownych.

Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, ze obecnie komitety wyborcze obydwu kandydatów ustalają szczegóły debaty. Nie jest pewne czy dojdzie do konfrontacji, jednak tego oczekują mieszkańcy.
 
tekst: Andrzej Bukowski
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (11)

Obiektywny
09.10.2018 09:32

Pomyśmy merytorycznie o wyborach a nie opluwanie jak internauta [precz z gps] co zaproponuje Leman i ile z tego zrobi a ile Suplicka. Patrząc na gminy sąsiadujące z nami są koncerty dożynki ,wydarzenia kulturalne a u nas nic...

Odpowiedz
Przyszły wybirca
08.10.2018 10:33

Skąd biorą się kandydaci ? Twarze zupełnie nieznane , a osiągnięcia chyba żadne, bo mało kto wie czym te osoby się zajmują i co takiego super dobrego zrobiły , czy to dla mieszkańców gmin, czy też samych gnieznian. Ccy to festiwal, czy poważne wybory ????? Ciary przechodzą, bo na" słupach " wiszą nic nikomu nie mówiące i osoby i nazwiska ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz
Mieszkaniec
08.10.2018 08:00

Panie Redaktorze, miałaby pisze się razem, a nie oddzielenie...

Odpowiedz
Marek ZYGMUNT
07.10.2018 21:34

W gminie Gniezno wybory zapowiadają się dużo ciekawiej niż w samym mieście Gnieźnie. Bedzie nawet lokalna debata .Ho ho . Mam nadzieję, że zostanie również przeprowadzona bezpośrednia transmisja telewizyjna z tej debaty. Mieszkańcom Gniezna zapewne to się również spodoba i przyciągnie przed odbiorniki telewizyjne spore grono widzów. Nie jeden mieszkaniec gminy chyba też przyjedzie do swoich znajomych, do Gniezna by tą "kablówkę gnieźnieńską" obejrzeć. Niektórzy zapewne nawet tą transmisje nagrają na wideo i pokażą swoim rodzinom zamieszkałym w otaczających Gniezno osiedlach. Ho ho ho.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Zyguś - 07.10.2018 22:14

Z Tobą chłopie wszystko w porządku?

Zenua
07.10.2018 18:55

Pani Suplicka to wzór cnót i pracowitości. Pan Berlik to nawet błędy w postach robi. Zresztą pan Berlik był zatrudniony przez wójta Lemana ? Prawda ? :D

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Jacek - 07.10.2018 22:13

A Pani Suplicka była zatrudniona przez Ostrowskiego. Prawda?

Przecz z preczem
07.10.2018 14:37

no chyba ze Pani Suplicka uzyje swojej wiedzy o tym jak zachowywal się Berlik podczas ich współpracy w starostwie, w GPS wiedza o tym duzo !!!

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Precz z GPS - 07.10.2018 22:11

Tyle że Berlik na wójta nie startuje sztabowcu, pomyśl zanim coś napiszesz.

Fenomen
06.10.2018 23:44

Suplicka zdmuchnie Lemana jak świeczkę....