Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zabójstwo w Mieleszynie! 28-latek dostał 3 ciosy nożem w serce

Niedziela, 30 września 2018
  • Zabójstwo w Mieleszynie! 28-latek dostał 3 ciosy nożem w serce
REKLAMA

Minionej nocy w Mieleszynie doszło do tragicznego zdarzenia. 28-letni mężczyzna, po wyjściu z dyskoteki, został zaatakowany nożem. Napastnik zadał mu 3 ciosy nożem w serce. Poszkodowany zmarł w karetce Pogotowia Ratunkowego.

Jak udało nam się ustalić, 28-latek to mieszkaniec Psar Małych k. Wrześni. Mężczyzna był na wieczorze kawalerskim swojego młodszego brata. Kiedy grupa opuściła już klub, napastnik zadał 28-latkowi trzy ciosy nożem w serce. Mimo udzielonej pomocy poszkodowany zmarł w karetce przybyłego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Sprawcę udało się zatrzymać. Został przekazany policjantom. Wszystkie okoliczności zabójstwa ustalają gnieźnieńscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Mężczyzna zostawił żonę i osierocił półtorarocznego syna.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(19)

  • 29.11.2018 22:00  Odpowiedz na komentarz

    raz tam byłam nigdy wiecej zero kultury ze strony ochrony i gości zginął moj przyjaciel i niech zamkną tą obore

  • 03.10.2018 23:47  Odpowiedz na komentarz

    to byl Łada z konina podobno max frajer bo z dupy walil

    04.10.2018 05:05

    Najgorsze frajery z konina Łada brzydal i ćwierćinteligent oraz Korczu skoksowany odbyt. Śliwa z BFS to ich funfel i jest nie lepszy.

  • 01.10.2018 21:56  Odpowiedz na komentarz

    Ten smiec podobno był z Konina i szkoda że policja nie przyjechała później już też by było po nim a tak tylko mu wpierdolili

    04.10.2018 05:10

    niech żyje jak najdłużej niech się męczy szczur jeden

  • 01.10.2018 21:54  Odpowiedz na komentarz

    Zalatuje tajwanem.

    04.10.2018 05:08

    w rzeczywistości jest duuużo okropniejszy . morda jak ofiara losu a nos jak diabeł penisa.

    02.10.2018 03:42

    Bo co? Bo zabojstwo? Jeb..j sie

  • 01.10.2018 18:38  Odpowiedz na komentarz

    Wie ktoś skad ten morderca pochodzi??
    Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego.

  • 01.10.2018 13:23  Odpowiedz na komentarz

    Ciekawe co on robił na dyskotece?na polowaniu na nową laskę był?A żona z dziećmi w domu siedziała...

    01.10.2018 20:58

    Dokładnie masz problem z czytaniem i zrozumieniem?!, a nawet gdyby był tam na dyskotece to co bo ma żonę i dzieciątko to nie może się wybrać na imprezę baranie! Nie każdy zachowuje się skandaliczne mając rodzinę za to twój komentarz - dno, pewnie dlatego ZZZZZ

    01.10.2018 19:43

    nie umiesz czytac gamoniu, ze był na kawalerskim brata???

  • 30.09.2018 22:07  Odpowiedz na komentarz

    Tylko kara śmierci by odstraszyła morderców .Po drugie czy policja sprawdza czy nie ma tam narkotyków

    01.10.2018 09:08

    w Ex`ie narkotyki?? No co ty... Przecież tam porządek i kultura jest... :P

  • 30.09.2018 22:00  Odpowiedz na komentarz

    Jakim trzeba byc smieciem i cieniasem żeby startować z nożem do człowieka... Mam nadzieję że zgnije w pierdlu

    04.10.2018 05:12

    odbytnica mu zgnije :) huraaaaa!

  • 30.09.2018 21:35  Odpowiedz na komentarz

    Żal młodego człowieka, żal żony i maluszka który nawet nie będzie pamiętał taty ???? Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Oby sprawca dostał adekwatny wyrok do swojego czynu.

  • A tak bezpiecznie ma byś pod pisowską okupacją. A tu proszę zabójstwo, rabunek na jubileusze.... A policja śledzi pomniki i wynoszącym okrzyki Lech Wałęsa

    30.09.2018 21:32

    Przecież to wynik ośmioletnich europejskich standardów Patologii Obywatelskiej .

PODOBNE TEMATY
Auto rozbiło się o bariery energochłonne W piątek o godz. 15.15 służby ratunkowe zostały powiadomione o rozbitym samochodzie osobowym na węźle... Sobota, 8 grudnia 2018
Zwłoki znalezione w Trzemesznie należą do Andrzeja S. Są wyniki badań DNA. Ekspertyza potwierdziła zakładaną przez śledczych hipotezę. Znalezione w październiku... Czwartek, 6 grudnia 2018
Próby wyłudzenia "na policjanta" w Gnieźnie Przestępcy kilka razy próbowali w środę wyłudzić pieniądze metodą "na policjanta". Policjanci ostrzegają,... Czwartek, 6 grudnia 2018
Ewakuacja szkoły w Trzemesznie! Ktoś rozpylił gaz na korytarzu Dzisiaj ok. godz. 11.00 do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o ewakuacji Zespołu Szkół Ogólnokształcących... Czwartek, 6 grudnia 2018