Logo

REKLAMA
Plik banneru

Nagroda pieniężna za pomoc w ujęciu podpalacza stogów

Artykuł dodany: Środa, 26 września 2018
Nagroda pieniężna za pomoc w ujęciu podpalacza stogów
REKLAMA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pracują nad sprawą podpaleń stogów, do których doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Niechanowo i Czerniejewo. Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania podpalacza, przewidział nagrodę pieniężną.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą czynności wyjaśniające w związku ze zdarzeniami, do których doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Niechanowo i Czerniejewo Tam nieznany sprawca podpalił kilka stogów o wartości od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy podpaleń, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu: 887 889 143. Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie dla osoby, która przyczyni się do zatrzymania podpalacza, przewidział nagrodę pieniężną. Gwarantujemy anonimowość.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Padaka
28.09.2018 23:17

Na moje to jest jakiś strażak człowiek który kocha ognień,być może się mylę ale już mnóstwo było takich przypadków w Polsce

Odpowiedz
Ppp2
27.09.2018 19:28

W Gnieźnie nie ma ludzi do takiej roboty. Z resztą słyszałem że przez wakacje zwolnili się 4 policjantów. Ciekawe ile tej nagrody da komendant może ze 100 zł.
Podejrzewam, że będzie tak że rolnicy sami złapią tego gnoj.

Odpowiedz
Bim
26.09.2018 08:01

To niech policja schowa się w stogach, jeżeli mało ludzi jest to i też wojsko zaangażować. Puścić drony. Nie czekać za donosem bo zaraz skoncza się stogi i pójdą stodoły. Jest to 1osoba bądź ta szajka co kradnie bydlo, narzędzia i paliwo bo podczas podpalenia zdarzyło się kradziez bydła. Jak zwykle policja zlodzieji też nie może rozgrysc

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno