Logo

REKLAMA
Plik banneru

"WOW'' Cyrku Korona w Gnieźnie!

Artykuł dodany: Piątek, 21 września 2018
REKLAMA

Już we wtorek, 25 września, w Gnieźnie pojawi się znany Cyrk Korona ze swoim nowym programem! Nowy extreme program "WOW" Cyrku Korona to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości!

ALBUMY ARTYKUŁU:

Na arenie można będzie można podziwiać między innymi oszałamiające pokazy napowietrzne, laserowe show, pole dance, szalonego linoskoczka El Diablo oraz laureata Festiwalu Monte Carlo w sensacyjnych akrobacjach na wałkach. Ponadto na arenie będzie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami.

Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana. Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów, zadba o dobry humor. Zaskakującym punktem show będzie występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który zaprezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt "WOW" jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym!

Tradycyjny Cyrk Korona i największy Cyrk w Polsce, zaprasza na spektakl w Gnieźnie już we wtorek, 25 września 2018, o godzinie 17.00 na placu przy ulicy Gdańskiej obok McDonald's!
 
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (4)

Rodzic
28.09.2018 14:07

Pole dance to raczej nie odpowiednia atrakcja dla dzieci. Zwierząt nie ma być bo się niektórym nie podoba a taniec na rurze uznają za odpowiedni pokaz dla małych dzieci.

Odpowiedz
Trzeźwo myśląca
28.09.2018 13:20

Bez zwierząt cyrk traci na atrakcyjności szczególnie dla dzieci, bo jak wiemy dzieci uwielbiają zwierzaki, dajcie ludziom pracować, bo znają się na swojej robocie, co niektórzy chcą być lepsi od Pana Boga.

Odpowiedz
Edik
23.09.2018 23:02

Jak zwierzoków ni bydzie to ni przyjadym na te szope

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Edkowa - 24.09.2018 07:50

jak zwierzaki beda to nie przyjadeREKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno