X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

"WOW'' Cyrku Korona w Gnieźnie!

Piątek, 21 września 2018

Już we wtorek, 25 września, w Gnieźnie pojawi się znany Cyrk Korona ze swoim nowym programem! Nowy extreme program "WOW" Cyrku Korona to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości!

Na arenie można będzie można podziwiać między innymi oszałamiające pokazy napowietrzne, laserowe show, pole dance, szalonego linoskoczka El Diablo oraz laureata Festiwalu Monte Carlo w sensacyjnych akrobacjach na wałkach. Ponadto na arenie będzie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami.

Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana. Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów, zadba o dobry humor. Zaskakującym punktem show będzie występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który zaprezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt "WOW" jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym!

Tradycyjny Cyrk Korona i największy Cyrk w Polsce, zaprasza na spektakl w Gnieźnie już we wtorek, 25 września 2018, o godzinie 17.00 na placu przy ulicy Gdańskiej obok McDonald's!
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(4)

 • 28.09.2018 14:07  Odpowiedz na komentarz

  Pole dance to raczej nie odpowiednia atrakcja dla dzieci. Zwierząt nie ma być bo się niektórym nie podoba a taniec na rurze uznają za odpowiedni pokaz dla małych dzieci.

 • Bez zwierząt cyrk traci na atrakcyjności szczególnie dla dzieci, bo jak wiemy dzieci uwielbiają zwierzaki, dajcie ludziom pracować, bo znają się na swojej robocie, co niektórzy chcą być lepsi od Pana Boga.

 • 23.09.2018 23:02  Odpowiedz na komentarz

  Jak zwierzoków ni bydzie to ni przyjadym na te szope

  24.09.2018 07:50

  jak zwierzaki beda to nie przyjade

PODOBNE TEMATY
Cyrk Zalewski odwiedził Gniezno We wtorek Gniezno odwiedził Cyrk Zalewski. Jeden z dwóch wiodących polskich namiotów wypełniony był... Środa, 3 lipca 2019
Międzynarodowy Cyrk Zalewski wystąpi w Gnieźnie! We wtorek, 2 lipca, na placu przy ulicy Gdańskiej obok Wiaduktu (naprzeciw McDonald's) pojawi się dobrze... Sobota, 29 czerwca 2019
Rafał Mroczek rozdawał nagrody podczas Dnia Dziecka w Gnieźnie Rafał Mroczek był gościem specjalnym podczas festynu Rodzina Naszą Przyszłością, który 9 czerwca odbył... Poniedziałek, 10 czerwca 2019
Prezydencki Dzień Dziecka wypełniony atrakcjami W sobotę, 1 czerwca warto zajrzeć na plac przy ulicy Parkowej w Gnieźnie. Od 11.00 rozpocznie się tam... Poniedziałek, 27 maja 2019