moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

GPS zarejestrowało listy wyborcze

Poniedziałek, 17 września 2018
 • GPS zarejestrowało listy wyborcze

Gnieźnieńskie Porozumienie Samorządowe zarejestrowało listy wyborcze. Ugrupowanie zgłosiło kandydatów we wszystkich okręgach - zarówno miejskich, jak i powiatowych.

Kandydaci Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego
w wyborach do Rady Miasta Gniezna
Okręg 1
1. Zbigniew Beling
2. Teresa Niewiadomska
3. Mirosława Fredyk
4. Agnieszka Krzywdzińska
5. Adrian Kiszka
6. Tadeusz Stręk
7. Bogdan Bentyn

Okręg 2
1. Jerzy Paweł Lubbe
2. Krzysztof Modrzejewski
3. Anna Kaźmierska
4. Lidia Boguszyńska
5. Roman Biskupski
6. Monika Kaniasta
7. Lidia Niedzielska
8. Robert Czaja
9. Paweł Matkowski

Okręg 3
1. Janusz Brzuszkiewicz
2. Adam Galus
3. Ewa Czaja
4. Adrian Kierzkowski
5. Mirosława Szarzyńska
6. Mariola Kaźmierczak
7. Marek Zygmunt

Okręg 4
1. Maciej Elantkowski
2. Małgorzata Janczak
3. Krzysztof Zalaszewski
4. Jakub Kmiecikowski
5. Mieczysława Kubiak
6. Emilia Skraburska
7. Karolina Domagała-Nowak
 
Kandydaci Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego
w wyborach do Rady Powiatu Gnieźnieńskego
Okręg 1
1. Włodzimierz Pilarczyk
2. Sylwester Sip
3. Marzenna Kubiak
4. Janina Ptak
5. Aleksandra Łabowicz
6. Urszula Macioszek
7. Jarosław Woźniak
8. Jakub Gorczyński
9. Karolina Zabłocka-Ciemny

Okręg 2
1. Dariusz Igliński
2. Rafał Spachacz
3. Stanisław Stupczyński
4. Artur Babik
5. Barbara Mucha
6. Iwona Zbierańska
7. Edyta Kujawa
8. Jacek Janczak

Okręg 3
1. Marek Gotowała
2. Tomasz Gumieniak
3. Danuta Szreder
4. Anna Sobecka
5. Zbigniew Olesiński

Okręg 4
1. Danuta Grychowska
2. Grażyna Kozanecka
3. Agata Trzebińska
4. Halina Poradka
5. Roman Bąk
6. Krzysztof Trzciński
7. Arkadiusz Gaca
8. Róża Grabowska
9. Marcin Kośmicki

Okręg 5
1. Bartosz Borowiak
2. Beata Plucińska
3. Piotr Sanok
4. Urszula Walkiewicz
5. Aneta Zielińska-Żybura
6. Hubert Nowakowski
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(21)

 • 01.10.2018 18:17  Odpowiedz na komentarz

  proszę nie zapominać, że GPS to dawna Ziemia Gnieźnieńska, która przez 4 lata chodziła na pasku posła Ostrowskiego i rozgrywała własne gierki przeciw Dolacie. W kluczowych sprawach koalicjant pis albo się wstrzymywał od głosu albo był nieobecny - cos w stylu i chciałabym i boję się.Niby z pisem, ale nie za bardzo. Nie dajcie się oszukać - oddająć głos na GPS głosujecie właściwie na pis. Za gps stoi Ostrowski - poseł zaliczany w sejmie do tzw, grupy Macierewicza. Tego chcecie???

 • lapidarium, co się Wam tak trzęsą galoty ? GPS to ludzie z pasją.. Przede wszystkim ludzie młodzi od razu po studiach lub nawet jeszcze w ich trakcie. W szeregach GPS u spotkasz też poważanych lekarzy, doktorów nauk humanistycznych , inżynierów, , burmistrzów z doświadczeniem samorządowym, działaczy z Rad Osiedlowych. i zwykłe, ale za to najmądrzejsze gospodynie domowe. Krótko mówiąc każdy może wybrać człowieka, z którym się identyfikuje i któremu ( której ) ufa. Ale najważniejsze, jest to, że wszyscy oni chcą zmieniać Gniezno trochę inaczej, niż dotychczasowe władze. . Przede wszystkim , chcą się zająć sprawami "przyziemnymi", , które najbardziej ludzi wkurz.... . Tym się różnią od tych, co teraz rządzą.

 • Gromada Pazernych Szarlatanów. Tylko tyle i aż tyle można powiedzieć

 • 23.09.2018 08:10  Odpowiedz na komentarz

  Niektórzy na tych listach są z przypadku, bo coś nie wypaliło po odejściu Kukiz i reszty . Żeby zarejestrować listę bierze się jak leci. Wybór tych ludzi oznacza zmarnowane szanse na jeszcze lepsze Gniezno. Właściwie co znaczy GPS to brak jednoznacznego określenia i identyfikacji. To oszustwo dla wyborców. Co mają do zaoferowania bez programu i poparcia znaczącej partii. Obietnice? Jakie?Bez pokrycia.To ucieczka i tchorzostwo przed wzięciem odpowiedzialności za przynależność i na takich dwulicowców przyszło nam głosować? Niemoralne i nienormalne takie skrywanie się pod płaszczykiem PiS, ale żeby tylko nie przyznać się do PiS. Na marginesie na listach PO jest pełno lekarzy, kiedy oni będą. mieli czas na pracę dla Gniezna jak mają prywatne gabinety i dodatkowe dyżury i tak im ciężko.Warto teraz o nich zapomnieć tak jak oni nawet na kolejnej prywatnej wizycie udają, że Cb nie znają. Zresztą SOR pokazuje brak ludzkiego podejścia. To jest czas, by im pokazać, że liczą się ludzie..

  01.10.2018 00:16

  Większość młodych pójdzie w tym kierunku. Wreszcie okazja by zagłosować na kogoś kto nie miał nic wspólnego ani z Pisem ani Po ani inną partią. Przynajmniej głos oddany nie na złość komuś ale na konkretną osobę, która się szanuje.

 • Tysiąc razy wolę GPS niż PO. Słów parę o Koalicji Obywatelskiej do Powiatu czyli Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Piotr Gruszczyński został dyrektorem WORD bez konkursu gdy w Województwie Marszałek z Platformy. W Urzędzie gdzie prezydent jest z Platformy pracują mąż kandydatki Kocoń, Krawczyk Wojciech, Pokładecki Marian, Horoszczak Agnieszka ? wszyscy na kierowniczych. Potem Sobkowiak w szkole podległej Prezydentowi, tak jak Maciejewski a Pilak dyrektorem MOK też u Prezydenta z Platfromy. Dalej wymieniać. Platforma dba o ludzi ? Na pewno swoich.

  19.09.2018 23:25

  A w GPS To jak myślisz kto jest na listach, Stręk,Matkowski,Sip,Biskupski dyrektorzy podlegli przewodniczącemu Lubbe i jeszcze kilku podrzędnych nauczycieli wciągniętych przez nich do obsadzenia list.

  19.09.2018 22:54

  Dokładnie taką samą wyliczankę można zrobić dla GPS w starostwie gdzie rządzą Pan Lubbe dyrektor Pan Sip dyrektor, Pani Boguszyńska dyrektor, Pan Matkowski dyrektor, Pan Kierzkowski kierownik. O to dopiero kwiatek.za Pilaka w starostwie było dwóch informatyków, za GPSU jest kierownik i cztery inne osoby. Ot gospodarności. No i pan Modrzejewski. Specjalista od kolejki. Kolejka nadal stoi a jakie pensję ów pobrał można sobie sprawdzić z jego oświadczenia majątkowego. Ot gosoodarność wg GPS. Będziemy śledzić kariery ludzi z list wyborczych GPS. Czy oni albo członkowie ich rodzin dostaną pracę w urzędach po ewentualnych wyborach. Czy awansują kosztem ludzi kompetentnych ale bezpartyjnych

 • wyborco. Jeżeli ufasz tylko Żyburze i Sanokowi. OK. To głosuj właśnie na nich ! Ale pamiętaj idź 21 października i zagłosuj ! Nie zmarnuj tej szansy

  18.09.2018 12:11

  Pójdę na pewno !!!!

 • 18.09.2018 09:19  Odpowiedz na komentarz

  GPS Okreg nr 5 kandydaci to kompletna porażka ,nr 1 na liście, ten to dopiero ma parcie na szkło ,jak nie udało sie w Kłecku to może tu.Jedyni kandydaci z okręgu nr 5 godni uwagi, którym można zaufać to p.Żybura i Sanok.

  03.10.2018 10:28

  Wyboroco jak juz zostalem wywolany do naziwsku to odpowiem Tobie. O nic nie zabiegalem przez kilka lat przygotowywalem rozne materialy dla WZP Poznan i wyszystko spolecznie. Nie pobieralem za to wynagrodzenia. Zarzad uznal ze okazja 60-lecia Kola w Kłecku to okazja na podziękowanie. I tyle. Oburzenia nie widzialem nikt do mnie nie przyszedl. Sprawa zostala rowniez przedstawiona w gronie peszczelarzy i nikt nic nie powiedzial. Jeśli ktos ma jakies osobite animozje zapraszam do rozmowy w 4 oczy. Takie zachowania uwazam za malo profesjonalne i szkodzace danemu środowisku.

  03.10.2018 08:52

  Gucio, prezesem WZP jest p. Piotr Borowiak, a odznaczenie otrzymuje jego syn, p. Bartosz Borowiak. Ludzi dziwi taka zbieżność, tym bardziej że p. Bartosz robi wrażenie społecznika, więc zastanawia motywacja: nadania i przyjęcia, tym bardziej, że jest spore oburzenie w środowisku pszczelarzy. Byłoby nieetycznie, gdyby to odznaczenie było wyłącznie pod wybory, nie uważasz? Ocenę tego pozostawmy wyborcom.

  02.10.2018 21:39

  Widziales obserwatorze wniosek i uzasadnienie?
  Zarząd WZP to nie jedna osoba. 5 lat pracy pro bono na rzecz WZP. Opisana punkt po punkcie do wgladu w WZP. Jesli jestes tak bardzo zainteresowany warto sprawdzić u źródła. A poprzedni zarząd również za pracę pro bono przyznal brązową odznakę. Więcej smialosci na zebraniach nikt za pytania nie bije.

  02.10.2018 21:14

  Odnośnie okręgu nr 5 - Gucio, a kto wniosek podpisał i wysłał, pszczółka Maja? Konotacje rodzinne ojciec-syn w przypadku odznaczenia po prostu ludzi zastanawia, mają do tego prawo, przecież chcemy żyć w państwie transparentnym, prawda? Znam wiele osób, które by zrobiły rzecz najprostszą - zwyczajnie odmówiły... Ale to już temat osobny.

  02.10.2018 14:32

  Odznaczenia przyznaje Polski Związek Pszczelarzy po uwzględnieniu wniosku. Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  02.10.2018 07:35

  Wyboroco z Karniszewa ostatnio milczales na zebraniu jezyk ucielo?

  23.09.2018 12:05

  To Ty Bartoszu pchasz się do koryta. Nie inni. Więc ty podlegasz ocenie. Inni jeżeli taki ich wybór mogą pozostać anonimowi

  23.09.2018 09:46

  Panie Bartoszu, proszę się nie dziwić, że pszczelarskie odznaczenie, które Pan tak ochoczo przyjął, nadane w dodatku przez własnego ojca, zniesmacza ludzi. Próżność i pycha kroczą przed upadkiem.

  19.09.2018 22:55

  Drodzy Panstwo otrzymaliscie list od zarzadu WZP z uzasadnieniem odznaczenia. Z wyszcegolnieniem wszystkich działań. Jeśli macie jakies osobiste zniesnaski to zapraszam do rozmowy w cztery oczy a nie ukrywanie sie pod nickami i kopiowanie komentarzy na wszystkie portale. Troche odwagi.

  18.09.2018 12:43

  Masz 100% racje wyborco , nasz kandydat powinien być godny zaufania i przyzwoitym człowiekiem , ale jak tatuś na piersi krzyż synkowi wiesza z okazji 60 lecia koła pszczelarza członkowi którego brać pszczelarska w ogóle nie zna a synek pręży się do odznaki i uważa to za uczciwe wobec innych bardziej zasłużonych członków to jest to nieuczciwe, wiec jezeli jest nieuczciwy w takich sprawach to co bedzie jak dopadnie do koryta !
  A tak nawiasem mówiąc, to" niedaleko pada jabłko od jabłoni"

PODOBNE TEMATY
Prezydent Tomasz Budasz poparł Szymona Hołownię na urząd Prezydenta RP Dzisiaj Gniezno odwiedził Szymon Hołownia. Kandydat na Prezydenta RP przyjechał do Pierwszej Stolicy... Sobota, 23 maja 2020
Kolejne inwestycje w Gminie Niechanowo Mimo stanu epidemii Gmina Niechanowo cały czas prowadzi zaplanowane inwestycje. W ostatnim czasie udało... Sobota, 23 maja 2020
Czesław Krzywdziński pełnieniącym funkcję Rady Gminy Niechanowo Z dniem 22 maja 2020 r. Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył Czesława Kazimierza Krzywdzińskiego do... Sobota, 23 maja 2020
Młodzież zabrała głos w sprawie faszystowskich symboli Młodzież z Gniezna zabrała głos w sprawie zniszczenia m.in. Latarni na Wenei. Przypomnijmy, że w tym... Poniedziałek, 18 maja 2020