Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

W Poznaniu DiscoPogo? Na scenie pojawi się również BAPU

Środa, 12 września 2018
  • W Poznaniu DiscoPogo? Na scenie pojawi się również BAPU

Mimo wzrostu popularności cover i tribute bandów oraz ogólnego przeświadczenia, że Polacy w coraz mniejszym stopniu skłonni są słuchać nowej muzyki, zdarzają się muzyczne powiewy świeżości.

Istnieją zespoły zdeterminowane by dotrzeć do jak najszerszego i zróżnicowanego grona odbiorców. Taka jest właśnie formacja DiscoPogo, która 29 września zagra w prestiżowym CK Zamek w Poznaniu.

Koncert urodzinowy pozwoli świętować drugi rok istnienia zespołu wraz z gnieźnieńską grupą BAPU i innymi muzycznymi gośćmi, zaproszonymi do wspólnego wykonania wybranych utworów specjalnie z tej okazji.

Motto zespołu brzmi: Bawimy się na poważnie! Muzyka DiscoPogo to mieszanka rocka, funku, niekiedy odrobinę metalu czy nawet klimaty lat '70. Jak widać, utwory DiscoPogo stanowią połączenie różnych stylów, co oznacza, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie!

Po gorącym lecie (koncert w Blue Note - Poznań, występ na głównej scenie Powidz Jam Festiwal, pierwsze miejsce na festiwalu Dobrze Rockująca Sobota), zespół kończy nagrywanie drugiej EPki i urodzinowym koncertem rozpoczyna trasę jesienną.

Członkowie zespołu: Vincenzo Corsini, Michał Błaszak, Łukasz Konera, Marcin Wyrwiński, Krzysztof Krzywosiński. Więcej o zespole na stronie facebook, na profilu youtube oraz na stronie wydarzenia.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
"Trzeba kochać taką muzykę..." skomentowała Agnieszka Chylińska. Zespół Fan-Art na scenie Mam Talent! Zespół Fan-Art wystąpił w programie Mam Talent emitowanym przez Telewizję TVN! Zobaczcie jak ocenili... Poniedziałek, 15 października 2018
Otwarcie ścieżki rowerowej 11 października odbyło się otwarcie prawie 7 kilometrowego odcinka nowo wybudowanej ścieżki rowerowej,... Poniedziałek, 15 października 2018
Gala disco polo bez rewelacji Gala Disco Polo, która odbyła się w ramach MOKtoberfest okazała się niezbyt trafionym pomysłem. Nowa... Poniedziałek, 24 września 2018
Varius Manx i Kasia Stankiewicz porwali gnieźnieńską publiczność! Dzisiaj w hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie odbył się koncert zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.... Piątek, 21 września 2018