Logo

W Poznaniu DiscoPogo? Na scenie pojawi się również BAPU

Artykuł dodany: Środa, 12 września 2018
W Poznaniu DiscoPogo? Na scenie pojawi się również BAPU
REKLAMA

Mimo wzrostu popularności cover i tribute bandów oraz ogólnego przeświadczenia, że Polacy w coraz mniejszym stopniu skłonni są słuchać nowej muzyki, zdarzają się muzyczne powiewy świeżości.

Istnieją zespoły zdeterminowane by dotrzeć do jak najszerszego i zróżnicowanego grona odbiorców. Taka jest właśnie formacja DiscoPogo, która 29 września zagra w prestiżowym CK Zamek w Poznaniu.

Koncert urodzinowy pozwoli świętować drugi rok istnienia zespołu wraz z gnieźnieńską grupą BAPU i innymi muzycznymi gośćmi, zaproszonymi do wspólnego wykonania wybranych utworów specjalnie z tej okazji.

Motto zespołu brzmi: Bawimy się na poważnie! Muzyka DiscoPogo to mieszanka rocka, funku, niekiedy odrobinę metalu czy nawet klimaty lat '70. Jak widać, utwory DiscoPogo stanowią połączenie różnych stylów, co oznacza, że każdy znajdzie w nich coś dla siebie!

Po gorącym lecie (koncert w Blue Note - Poznań, występ na głównej scenie Powidz Jam Festiwal, pierwsze miejsce na festiwalu Dobrze Rockująca Sobota), zespół kończy nagrywanie drugiej EPki i urodzinowym koncertem rozpoczyna trasę jesienną.

Członkowie zespołu: Vincenzo Corsini, Michał Błaszak, Łukasz Konera, Marcin Wyrwiński, Krzysztof Krzywosiński. Więcej o zespole na stronie facebook, na profilu youtube oraz na stronie wydarzenia.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno