Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Zlot FoodTracków już w najbliższy weekend

Wtorek, 4 września 2018
  • Zlot FoodTracków już w najbliższy weekend

8 i 9 września po raz drugi na Rynku w Gnieźnie odbędzie się Zlot FoodTracków. Na imprezę do Gniezna zjedzie około 15 foodtracków - najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami.

Każdy Foodtruck, który zaparkuje na Rynku zaserwuje coś innego. Będą burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tajska, włoska, jamajska, tosty i wiele innych.

Dodatkowo każdy kto przybędzie na zlot będzie mógł zagłosować na foodtrucka,który według niego jest najlepszy. Będzie to II edycja organizowana przez nas na Rynku. Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami. Chcemy aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu bo wielu osoba kojarzy się to z fast foodem,a wcale tak nie jest :) Ostatnio zloty stały się bardzo modne. Przychodzi na nie bardzo dużo osób. Całymi rodzinami spędzają miło  czas próbując smaków z różnych zakątków świata. 

Link do wydarzenia na facebook'u:
https://www.facebook.com/events/539532343148726/
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Foodtrucki ponownie odwiedziły Gniezno! Po raz kolejny w Grodzie Lecha odbył się Zlot Foodtrucków. Impreza przyciągnęła na Rynek tłumy mieszkańców. Poniedziałek, 10 września 2018