Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie

Czwartek, 30 sierpnia 2018
  • Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie
REKLAMA

Funkcjonariusze kryminalni z Gniezna zatrzymali dwóch mężczyzn i znaleźli przy nich narkotyki. Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Łącznie policjanci zabezpieczyli 156 i pół tabletki metamfetaminy. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie walczą z przestępczością narkotykową i wszelkimi jej przejawami, w tym dopalaczami. Stróże prawa zatrzymują osoby mające związek z środkami odurzającymi i eliminują te niebezpieczne substancje. Każda zabezpieczona przez funkcjonariuszy, nawet najmniejsza działka nie trafi już na rynek.

W dniu 10 sierpnia br. policjanci kryminalni z Gniezna prowadząc czynności operacyjne wpadli na trop dwóch mężczyzn, którzy mogli posiadać tabletki metamfetaminy. W trakcie zbierania informacji oraz pierwszych ustaleń wyszło na jaw, że mogą się one znajdować na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Kiedy ustalono i potwierdzono informacje, kryminalni przystąpili do realizacji. Na terenie ośrodka zatrzymali dwóch mieszkańców Gniezna. Pierwszy z nich 19-latek posiadał 154 tabletki metamfetaminy, drugi 22-letni 2,5 tabletki tych zabronionych substancji. Łączna waga zabezpieczonych środków wyniosła 64,3 gramy. Mężczyźni za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyźni to ratownicy WOPR-u.
 
tekst: KPP Gniezno
foto: Archiwum

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 02.09.2018 10:04  Odpowiedz na komentarz

    Nawet na plaży czlowiek nie jest bezpieczny!
    Później są skutki nażrą się i facebook ogarniają zamiast obserwować kąpiących się ludzi

  • 01.09.2018 14:06  Odpowiedz na komentarz

    W Skorzęcinie to problem od lat.

  • 01.09.2018 04:20  Odpowiedz na komentarz

    Tabletki metamfetaminy? To chyba razem z wódką w granulkach i marihuaną w płynie.

    01.09.2018 17:08

    Jaki oświecony w tym temacie . Chemik nie rób jaj. Dobrze się znasz na tej mieszance !

  • 01.09.2018 00:37  Odpowiedz na komentarz

    A w telewizji czisza?????

  • To byli pracownicy na umowę. Tak rozumiem. Podać trzeba nazwiska tych niby ratowników i pracowników. Niech cała Polska usłyszy o takich z tabletkami woprowcach w Skorzecinie. Nie ukrywać. Nie udawać, że sprawy nie ma.

  • Jesli brali ,to jak cpuny mogly ratowac topiace sie osoby???

    31.08.2018 00:35

    Pytanie czy tylko brali i mieli to wyłącznie na własny użytek? Trochę tego było i coś mi się nie chce wierzyć, że to tylko na własne potrzeby.

  • 30.08.2018 21:36  Odpowiedz na komentarz

    Love Skorzęcin ????????????????????????????????????????????????????

  • 30.08.2018 17:25  Odpowiedz na komentarz

    Dalej "ich bronimy" czy jednak kara?? Czy czekamy aż ktoś się tam utopi albo zaćpa?

  • 30.08.2018 16:57  Odpowiedz na komentarz

    "Ponad 156 i pół tabletki" czyli tak właściwie ile?:)

  • 30.08.2018 16:18  Odpowiedz na komentarz

    Co za łby

  • 30.08.2018 14:41  Odpowiedz na komentarz

    Wstyd na całą Polskę. Zrobić testy czy sami nie zazywali i dowalic z Art narażenie na utratę zdrowia plazowiczow. Ciupa i mydełko da w ZK.

  • 30.08.2018 13:45  Odpowiedz na komentarz

    Panowie zatrzymani to ci sami co są słynni na całą Polskę ratownicy WOPR ze Skorzęcina i teraz nasuwa się pytanie dla tych co tak bronią zwolnionego dyrektora czy warto go właśnie bronić? Przecież tam jest samowolka może dzięki temu że jest ktoś nowy coś będzie lepiej

    31.08.2018 09:49

    Jeden ratownik jest ten sam, drugiego na zdjęciu nie było, ale to i tak jest bardzo przykre i wielki wstyd i człowiek zastanawia się co porobiło się z tymi dzieciakami, masakra

  • 30.08.2018 13:21  Odpowiedz na komentarz

    Teraz już rozumiem z jakiego powodu został zwolniony dyrektor Rajkowski . Za brak dostatecznego nadzoru nad podległymi mu pracownikami - ratownikami ośrodka.

  • 30.08.2018 12:56  Odpowiedz na komentarz

    Już wiadomo z kim tak smsowali ratownicy...

PODOBNE TEMATY
Policjant z biało-czerwoną flagą nad Gnieznem Dla upamiętnienia obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę czterech spadochroniarzy... Środa, 14 listopada 2018
18-latek bez prawa jazdy zabił psa na molo w Skorzęcinie W niedzielę, 11 listopada, na molo w Skorzęcinie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. 18-latek... Wtorek, 13 listopada 2018
Pożar domu w Wydartowie! 8-osobowa rodzina bez dachu nad głową Minionej nocy, ok. godz. 3.30, do Straży Pożarnej wpłynęła informacja o pożarze domu jednorodzinnego... Wtorek, 13 listopada 2018
Wypadek w Oborze! Auto stanęło w ogniu W piątek o godz. 19.20 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Obora. Z uzyskanych... Sobota, 10 listopada 2018