Logo

Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie

Artykuł dodany: Czwartek, 30 sierpnia 2018
Ponad 150 tabletek metamfetaminy posiadali ratownicy WOPR-u w Skorzęcinie
REKLAMA

Funkcjonariusze kryminalni z Gniezna zatrzymali dwóch mężczyzn i znaleźli przy nich narkotyki. Do zdarzenia doszło na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Łącznie policjanci zabezpieczyli 156 i pół tabletki metamfetaminy. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie walczą z przestępczością narkotykową i wszelkimi jej przejawami, w tym dopalaczami. Stróże prawa zatrzymują osoby mające związek z środkami odurzającymi i eliminują te niebezpieczne substancje. Każda zabezpieczona przez funkcjonariuszy, nawet najmniejsza działka nie trafi już na rynek.

W dniu 10 sierpnia br. policjanci kryminalni z Gniezna prowadząc czynności operacyjne wpadli na trop dwóch mężczyzn, którzy mogli posiadać tabletki metamfetaminy. W trakcie zbierania informacji oraz pierwszych ustaleń wyszło na jaw, że mogą się one znajdować na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.

Kiedy ustalono i potwierdzono informacje, kryminalni przystąpili do realizacji. Na terenie ośrodka zatrzymali dwóch mieszkańców Gniezna. Pierwszy z nich 19-latek posiadał 154 tabletki metamfetaminy, drugi 22-letni 2,5 tabletki tych zabronionych substancji. Łączna waga zabezpieczonych środków wyniosła 64,3 gramy. Mężczyźni za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyźni to ratownicy WOPR-u.
 
tekst: KPP Gniezno
foto: Archiwum

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (17)

Skinia
02.09.2018 10:04

Nawet na plaży czlowiek nie jest bezpieczny!
Później są skutki nażrą się i facebook ogarniają zamiast obserwować kąpiących się ludzi

Odpowiedz
Kudłaty
01.09.2018 14:06

W Skorzęcinie to problem od lat.

Odpowiedz
Chemik
01.09.2018 04:20

Tabletki metamfetaminy? To chyba razem z wódką w granulkach i marihuaną w płynie.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Tadeusz - 01.09.2018 17:08

Jaki oświecony w tym temacie . Chemik nie rób jaj. Dobrze się znasz na tej mieszance !

Fenomen
01.09.2018 00:37

A w telewizji czisza?????

Odpowiedz
Zbulwersowany
31.08.2018 08:58

To byli pracownicy na umowę. Tak rozumiem. Podać trzeba nazwiska tych niby ratowników i pracowników. Niech cała Polska usłyszy o takich z tabletkami woprowcach w Skorzecinie. Nie ukrywać. Nie udawać, że sprawy nie ma.

Odpowiedz
Zandarmsiezeni
30.08.2018 22:01

Jesli brali ,to jak cpuny mogly ratowac topiace sie osoby???

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Lorius - 31.08.2018 00:35

Pytanie czy tylko brali i mieli to wyłącznie na własny użytek? Trochę tego było i coś mi się nie chce wierzyć, że to tylko na własne potrzeby.

Konrad
30.08.2018 21:36

Love Skorzęcin ????????????????????????????????????????????????????

Odpowiedz
Hans
30.08.2018 17:25

Dalej "ich bronimy" czy jednak kara?? Czy czekamy aż ktoś się tam utopi albo zaćpa?

Odpowiedz
Radek
30.08.2018 16:57

"Ponad 156 i pół tabletki" czyli tak właściwie ile?:)

Odpowiedz
Incognito
30.08.2018 16:18

Co za łby

Odpowiedz
Kretyni
30.08.2018 14:41

Wstyd na całą Polskę. Zrobić testy czy sami nie zazywali i dowalic z Art narażenie na utratę zdrowia plazowiczow. Ciupa i mydełko da w ZK.

Odpowiedz
Paweł
30.08.2018 13:45

Panowie zatrzymani to ci sami co są słynni na całą Polskę ratownicy WOPR ze Skorzęcina i teraz nasuwa się pytanie dla tych co tak bronią zwolnionego dyrektora czy warto go właśnie bronić? Przecież tam jest samowolka może dzięki temu że jest ktoś nowy coś będzie lepiej

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Valtorre - 31.08.2018 09:49

Jeden ratownik jest ten sam, drugiego na zdjęciu nie było, ale to i tak jest bardzo przykre i wielki wstyd i człowiek zastanawia się co porobiło się z tymi dzieciakami, masakra

Wniosek
30.08.2018 13:21

Teraz już rozumiem z jakiego powodu został zwolniony dyrektor Rajkowski . Za brak dostatecznego nadzoru nad podległymi mu pracownikami - ratownikami ośrodka.

Odpowiedz