Logo

Studzienka zapadła się pod 10-latkiem

Artykuł dodany: Piątek, 17 sierpnia 2018
Studzienka zapadła się pod 10-latkiem
REKLAMA

W miniony weekend na ul. Słonecznej pod 10-letnim chłopcem zarwała się studzienka znajdująca się na chodniku. O sprawie poinformowała nas Czytelniczka.

ALBUMY ARTYKUŁU:

"Tak wyglądają studzienki telekomunikacyjne na ulicy Słonecznej w Gnieźnie. Pierwsza zabezpieczona prowizorycznie od ok. dwóch miesięcy, druga zarwała się pod naszym synem. Na szczęście skończyło się tylko na otarciu naskórka ,ale po wystających drutach wewnątrz studzienki mogło być gorzej."

Sprawę zgłosiliśmy Urzędowi Miasta Gniezna. Mamy nadzieję, ze zostania ona przekazana odpowiednim służbom. Apelujemy do mieszkańców, aby uważali na stare studzienki, który - jak widać - w każdej chwili mogą się zapaść.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelniczka

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)

Urzednicy
20.08.2018 13:53

Kontrola miejsc niebezpiecznych należy ustawowo do zadań straży miejskiej. Także miejscowy nie masz racji.Ale jeżeli jesteś strażnikiem miejskim to rozumiem iż masz ograniczony poziom wiedzy.

Odpowiedz
Miejscowy
19.08.2018 21:53

kontrola studzienek należy do ich właścicieli, a nie do policji czy Straży Miejskiej. Przestańcie siać ferment na portalu!

Odpowiedz
Szofer
19.08.2018 21:29

na ulicy Wolności pokrywy kanalizacyjne są w fatalnym stanie tam się jedzie slalomem bo strach że można uszkodziś auto

Odpowiedz
Urzędnicy
18.08.2018 14:27

Gdzie była kontrola straży miejskiej. Takie rzeczy widać gołym okiem. Ci ludzie nic kompletnie nie robią. W ogóle ich nie widać na ulicach naszego miasta. Rozwiązanie tęj formacji to najlepsze co może być obecnie dla miasta. Czy wy ludzie nie widzicie że nie ma ich na ulicach. Metody przeniesione z policji sprawdzają się w 100%.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Antykomuch - 19.08.2018 14:19

Wreszcie ktoś odezwał się zbliżonym językiem do mojego-dzięki za odwagę Sz.Gnieźnianinie o ps.URZĘDNICY. Komendant SM - uciekinier młodo-emerytalny z policji,zrzucony spadochronem do Gniezna, jego skandalicznie powołany z-ca Janusz Warda-identyczny uciekinier i to z gnieźnieńskiej milicji. Nie trudne było do przewidzenia,że ci panowie mogą tylko przenieść patologię z milicyjnej policji do SM. Nawet za poprzedniego Prezydenta-śpiocha SM pracowała o wiele,wiele lepiej a teraz za Budzika to już TOTALNA MASAKRA i to nie tylko w branży SM ale także w niejawności wydatkowanych naszych publicznych pieniędzy. Dlatego 21 października my-zwykłe,szare,ogłupiane społeczeństwo Gniezna musimy przewietrzyć UM z tej platformersko-komuszej sitwy.

Mieszkaniec
18.08.2018 13:25

Na ul. Roosevelta przy Lidlu jest podobna. Firmy chyba mają dużo kasy na odszkodowania.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno