Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Studzienka zapadła się pod 10-latkiem

Piątek, 17 sierpnia 2018
 • Studzienka zapadła się pod 10-latkiem

W miniony weekend na ul. Słonecznej pod 10-letnim chłopcem zarwała się studzienka znajdująca się na chodniku. O sprawie poinformowała nas Czytelniczka.

"Tak wyglądają studzienki telekomunikacyjne na ulicy Słonecznej w Gnieźnie. Pierwsza zabezpieczona prowizorycznie od ok. dwóch miesięcy, druga zarwała się pod naszym synem. Na szczęście skończyło się tylko na otarciu naskórka ,ale po wystających drutach wewnątrz studzienki mogło być gorzej."

Sprawę zgłosiliśmy Urzędowi Miasta Gniezna. Mamy nadzieję, ze zostania ona przekazana odpowiednim służbom. Apelujemy do mieszkańców, aby uważali na stare studzienki, który - jak widać - w każdej chwili mogą się zapaść.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Czytelniczka

Napisz komentarz

Komentarze(6)

 • 20.08.2018 13:53  Odpowiedz na komentarz

  Kontrola miejsc niebezpiecznych należy ustawowo do zadań straży miejskiej. Także miejscowy nie masz racji.Ale jeżeli jesteś strażnikiem miejskim to rozumiem iż masz ograniczony poziom wiedzy.

 • 19.08.2018 21:53  Odpowiedz na komentarz

  kontrola studzienek należy do ich właścicieli, a nie do policji czy Straży Miejskiej. Przestańcie siać ferment na portalu!

 • 19.08.2018 21:29  Odpowiedz na komentarz

  na ulicy Wolności pokrywy kanalizacyjne są w fatalnym stanie tam się jedzie slalomem bo strach że można uszkodziś auto

 • Gdzie była kontrola straży miejskiej. Takie rzeczy widać gołym okiem. Ci ludzie nic kompletnie nie robią. W ogóle ich nie widać na ulicach naszego miasta. Rozwiązanie tęj formacji to najlepsze co może być obecnie dla miasta. Czy wy ludzie nie widzicie że nie ma ich na ulicach. Metody przeniesione z policji sprawdzają się w 100%.

  19.08.2018 14:19

  Wreszcie ktoś odezwał się zbliżonym językiem do mojego-dzięki za odwagę Sz.Gnieźnianinie o ps.URZĘDNICY. Komendant SM - uciekinier młodo-emerytalny z policji,zrzucony spadochronem do Gniezna, jego skandalicznie powołany z-ca Janusz Warda-identyczny uciekinier i to z gnieźnieńskiej milicji. Nie trudne było do przewidzenia,że ci panowie mogą tylko przenieść patologię z milicyjnej policji do SM. Nawet za poprzedniego Prezydenta-śpiocha SM pracowała o wiele,wiele lepiej a teraz za Budzika to już TOTALNA MASAKRA i to nie tylko w branży SM ale także w niejawności wydatkowanych naszych publicznych pieniędzy. Dlatego 21 października my-zwykłe,szare,ogłupiane społeczeństwo Gniezna musimy przewietrzyć UM z tej platformersko-komuszej sitwy.

 • Na ul. Roosevelta przy Lidlu jest podobna. Firmy chyba mają dużo kasy na odszkodowania.

PODOBNE TEMATY
Czy powstanie konsorcjum przewoźników gnieźnieńskich? Przedstawiciele prywatnych przewoźników spotkali się z władzami samorządowymi w celu przedyskutowania... Czwartek, 17 stycznia 2019
Gniezno uczciło pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Gniezno uczciło dziś pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Odbyła się msza... Środa, 16 stycznia 2019
Budowa nowej drogi zakończona Od 14 stycznia 2019 roku nowa droga łącząca ul. Słoneczną z ul. Osiniec jest już otwarta dla ruchu.... Wtorek, 15 stycznia 2019
Super Game e-sport w Gnieźnie Super Game e-sport w tym roku pojawi się w Pierwszej Stolicy Polski. Hala Szkoły Podstawowej nr 2 będzie... Wtorek, 15 stycznia 2019