Logo

REKLAMA
Plik banneru

Top 5 soundbarów do 1000 PLN

Artykuł dodany: Piątek, 10 sierpnia 2018
Top 5 soundbarów do 1000 PLN
REKLAMA

Soundbar to urządzenie, dzięki któremu znacznie poprawimy dźwięk naszego telewizora. W niedrogich odbiornikach producenci często oszczędzają na jakości głośników, więc soundbar wydaje się idealnym dodatkiem do takiego telewizora. Szczególnie że soundbary to urządzenia, które łatwo wtapia się w przestrzeń, dzięki czemu nie zagracają pokoju. Przyglądamy się 5 propozycjom do tysiąca złotych.

SAMSUNG HW-K360
Podstawowy soundbar w ofercie Samsunga, który wytwarza 130 W mocy wyjściowej (3) w trybie 2.1 kanałowym. Oznacza to, że obsługuje 2 kanały stereo i trzeci - basowy, z pomocą dołączonego do zestawu subwoofera bezprzewodowego. Ten soundbar Samsunga łączy się łatwo z telewizorami tej marki również bezprzewodowo. System Surround Sound Expansion zapewnia efekt dźwięku przestrzennego. Wyposażony w bluetooth soundbar możemy również podłączyć (i włączyć) bezprzewodowo do telefonu czy komputera. Razem z urządzeniem otrzymujemy zestaw do montażu naściennego.

SAMSUNG HW-K450
Rozwinięcie koncepcji podstawowego modelu Samsunga oferuje przede wszystkim wyższą moc - aż 300 W (RMS). Podobnie jak w niższym modelu znajdziemy tu technologię bezprzewodowej łączności z telewizorami Samsunga (SoundConnect), bezprzewodowy subwoofer i obsługę technologii bluetooth. Zarówno ten model, jak i HW-K360 możemy uzupełnić o głośniki bezprzewodowe SWA-8000S, by uzyskać jeszcze lepszy efekt kina domowego.

SAMSUNG HW-M550
To soundbar Samsunga, który kosztuje trochę ponad tysiąc złotych, ale być może uda się go kiedyś złowić w promocji za mniejsze pieniądze, więc warto o nim wspomnieć. Od tańszych braci wyróżnia go zastosowanie głośnika centralnego, dzięki któremu dialogi w filmach brzmią jeszcze lepiej. W skład tego zestawu, pracującego w trybie 3.1-kanałowym, wchodzi rzecz jasna bezprzewodowy subwoofer. Nie zabrakło takich funkcji jak SoundConnect, obsługi bluetooth i systemu Surround Sound Expansion, zapewniającego efekt dźwięku przestrzennego. Samsung chwali się, że inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali urządzenie i dopracowali soundbary, by zapewnić perfekcyjnie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń. Soundbarem można sterować za pomocą aplikacji smartfonowej Samsung Audio Remote.

SONY HT-CT390
3.1-kanałowy soundbar japońskiego producenta zapewnia 300 W całkowitej mocy wyjściowej. W skład zestawu wchodzi bezprzewodowy subwoofer. Nie mogło zabraknąć bezprzewodowej łączności bluetooth umożliwiającej odtwarzanie dźwięku ze smartfonów czy laptopów. Technologia S-Force PRO Front Surround ma sprawić, że dźwięk będzie trójwymiarowy. Producent poleca korzystanie z trybu ClearAudio+, który ma na bieżąco czuwać nad jakością brzmienia i je korygować.

LG LAS655
Soundbar LG wyróżnia się zastosowaniem wbudowanego tunera FM. Zestaw wyposażony w bezprzewodowy subwoofer pracuje w trybie 2.1-kanałowym i generuje 320 W mocy (RMS). Oczywiście producent zapewnił łączność bezprzewodową bluetooth. Nie zabrakło też dedykowanej aplikacji na smartfony i kompatybilności z pilotami telewizorów różnych producentów.
 
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno