Logo

REKLAMA
Plik banneru

Wypadek w Łopiennie! Motorower wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód

Artykuł dodany: Piątek, 10 sierpnia 2018
Wypadek w Łopiennie! Motorower wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód
REKLAMA

Wczoraj (czwartek) ok. godz. 17.35 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Łopienno. Z uzyskanych informacji wynikało, że doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem, którym jechały dwie osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Kłecka, Łopienna, Mieleszyna i Gniezna, Policję z Gniezna i Kłecka oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego z Kiszkowa i Gniezna.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Po dotarciu na miejscu potwierdzono, że w zdarzeniu udział brał samochód osobowy oraz motorower. Z ustaleń Policji wynika, że kierujący skuterem, 21-letni mieszkaniec gminy Mieleszyn, wraz z pasażerem, jadąc od strony Łopienna nie zastosował się do znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu i wjechał wprost pod nadjeżdżające auto marki  Toyota Corolla Verso. Samochodem kierował mieszkaniec Wągrowca, który również był trzeźwy.

Kierujący nie odnieśli poważnych obrażeń, natomiast pasażer jednośladu z pękniętymi trzema żebrami i wstrząśnieniem mózgu pozostał w szpitalu w Żninie. Postępowanie w sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kłecku.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: OSP Kłecko
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno