Logo

Pokazy kaskaderskie przy W25! Jeden z kaskaderów trafił do szpitala

Artykuł dodany: Wtorek, 7 sierpnia 2018
Pokazy kaskaderskie przy W25! Jeden z kaskaderów trafił do szpitala
REKLAMA

W sobotę na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbyły się pokazy kaskaderskie "Sky Fighters Moto Gang Live Show". Mieszkańcy Pierwszej Stolicy mogli zobaczyć akrobacje na rowerach, hulajnogach, crossach, przy użyciu samochodów i innego rodzaju pojazdów.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Niestety podczas show jeden z kaskaderów doznał wypadku, w wyniku którego złamał kostkę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Pod koniec dachowało również jedno z aut należących do grupy śmiałków. Pojazd stanął w ogniu, ale obecni na miejscu strażacy szybko opanowali sytuację.

Pokazy cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (5)

Fenomen
09.08.2018 22:14

Ale pokaz był dobry i nie można temu zaprzeczyć jedno co słabe to reklama imprezy ludzie z poza miasta nic nie wiedzieli o pokazie,na przyszły rok tzeba nagłośnić imprezę w radio i na portalach internetowych

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Blondi - 10.08.2018 20:56

Racja fenomenie. W Gnieźnie plakatów pełno, każdy słup oklejony, normalnie przesada z tą ilością w mieście. A widzów wcale tak dużo nie było.

Ruda23
08.08.2018 22:44

Niestety mieliśmy taką samą sytuacje. Miejsca dla Vip a impreza z drugiej strony stadionu. Jednak co Poznań to Poznań. Wróciliśmy zawiedzeni do domu.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Beatka z kawiar - 08.08.2018 23:54

To trzeba się było przesiąść na drugą stronę, tak jak mówił prowadzący a potem dochodzić swego z organizatorami. Jednak co racja to racja.Córka też mnie namawiała na strefę vip, ale jak spojrzałam na mapkę to zobaczyłam i dobrze kupiłam.

Kinga
07.08.2018 14:25

Czuję się oszukana, kupiłam dla rodziny bilety na trybunie przekonana, że skoro droższe to miejsca będą lepsze. Okazało się, że ustawienie namiotu oraz platform było po drugiej stronie. Musieliśmy zmienić miejsca na sektor niebieski bo nic byśmy nie widzieli. Czy organizator wróci różnicę ceny???

Odpowiedz