Logo

REKLAMA
Plik banneru

Rowerzysta pod kołami Forda

Artykuł dodany: Piątek, 3 sierpnia 2018
Rowerzysta pod kołami Forda
REKLAMA

Dzisiaj (piątek) po godz. 21.00 na ul. Lecha w Gnieźnie, na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił rowerzystę. Nastolatek został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierowca Forda jechał od strony ul. Dworcowej w kierunku ul. Chrobrego. Niewiadomo czy nastolatek przeprowadzał rower przez przejście dla pieszych, czy przejeżdżał na nim. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł poszkodowanego do szpitala.
 
tekst: Andrzej Bukowski
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Derfxs
04.08.2018 15:03

Wina jest obu. Qwerty piszesz że rowerzyści winni, a co z kierowcą który na ścieżce rowerowej na ul. ŁASKIEGO zajeżdża drogę prawidłowo zjeżdżającemu z ścieżki rowerzyscie. Oczywiście prawo jazdy do ponownego zdawania. Tak nie mozna generalizowac, wina raczej zawsze jest po dwóch stronach i pisze to jako rowerzysta i kierowca.

Odpowiedz
Qwerty
03.08.2018 22:20

Rowerzyści nagminnie łamią przepisy i zamiast przeprowadzić roweremont to wola przejechać a nie kiedy to i wtargnął z szybkością. Ciekawe czy każdy ma takie śmieszna kartę na rower co jest wymagana?

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Rafik - 04.08.2018 20:52

Ta kolego śmieszna karta według ciebie uczy przepisów ruchu drogowego,jak by ją ten miał to może by przepisów nie złamał.A nie widzę w tym nic śmiesznego czy to jest karta rowerowa,czy prawo jazdy.Wszystkich użytkowników drogi dotyczą przepisy ruchu drogowego a skoro ty lekceważysz karte rowerową to znaczy że nie liczysz się z użytkownikiem drogi na rowerze.A to jest nie ferr,może też kiedyś będziesz chciał jechać rowerem,a inni będą robić żle tobie.Pamiętaj w swoim aucie na drodze nie jesteś nigdy sam-z tym czeba sie liczyćREKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno