Logo

REKLAMA
Plik banneru

Kolejne obywatelskie ujęcie. Tym razem wpadł pijany obywatel Ukrainy

Artykuł dodany: Środa, 1 sierpnia 2018
Kolejne obywatelskie ujęcie. Tym razem wpadł pijany obywatel Ukrainy
REKLAMA

Dwaj mieszkańcy Torunia ujęli na gorącym uczynku nietrzeźwego kierowcę - 37-letniego obywatela Ukrainy podróżującego osobową Skodą. Mężczyzna próbował jeszcze odjechać, ale został zatrzymany przez policjantów z drogówki. Obywatelska postawa mężczyzn być może zapobiegła tragedii, ponieważ okazało się, że zatrzymany wykonywał niebezpieczne manewry na drodze. Nieodpowiedzialnemu kierowcy pobrano krew do badań. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami. Sprawa jest w toku.

W poniedziałek, 30 lipca, około godz. 11.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego. Skierowani we wskazane miejsce w Żydowie policjanci zastali dwóch mężczyzn, którzy mieli ująć nietrzeźwego kierowcę. 37-latek kierujący Skodą próbował jeszcze odjechać, ale został zatrzymany przez drogówkę. Czuć było od niego woń alkoholu. W takim stanie mężczyzna prowadził pojazd od strony Wrześni w kierunku Gniezna, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Następnie w Żydowie wysiadł z samochodu, poszedł do sklepu, z którego po chwili wyszedł z piwem. Będący świadkami takiego zdarzenia mężczyźni natychmiast zareagowali i zawiadomili Policję. Sprawcy, obywatelowi Ukrainy przebywającemu na terenie powiatu gnieźnieńskiego, pobrano krew do badań. Teraz 37-latek za swoje czyny odpowie przed Sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Rafik
04.08.2018 20:35

Tylko czujność pozwoli na zapobieganiu tragedii .Społeczeństwo mamy coraz bardziej wrażliwe na tego typu zachowania- nic tylko dziękować.

Odpowiedz
Djka
02.08.2018 09:13

Brawo ! Gratuluje za czujność!

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno