Logo

REKLAMA
Plik banneru

Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. Św. Krzysztofa

Artykuł dodany: Środa, 1 sierpnia 2018
Za nami I Kiszkowski Rajd Rowerowy im. Św. Krzysztofa
REKLAMA

29 lipca odbył się trzeci w tym roku rajd rowerowy, który zgromadził ok. 50 miłośników dwóch kółek. Wakacyjny rajd był doskonałą okazją do relaksu i spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Niedzielne, słoneczne popołudnie mieszkańcom gminy Kiszkowo minęło w atmosferze wspaniałej zabawy. Trasa wycieczki prowadziła przez leśne dukty Puszczy Zielonka. Komandorem rajdu był Leszek Olejniczak. Organizatorem rajdu było sołectwo Kiszkowo (Sołtys Krzysztof Zarębski) oraz Gmina Kiszkowo.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Mimo upału, jaki tego dnia towarzyszył rowerzystom, wszyscy szczęśliwie dotarli do mety. Po pokonaniu prawie 28 kilometrowej trasy na mecie w Kiszkowie czekał posiłek regeneracyjny, przygotowany przez żona Sołtysa Kiszkowa, panią Krystynę Zarębską.

O bezpieczeństwo rowerzystów zadbali strażacy z OSP Dąbrówka Kościelna. Wszystkim uczestnikom, sponsorom (Sklep mięsny Jan Nitka, Delikatesy Barbara Ulikowska), współorganizatorom dziękując za mile spędzony niedzielny słoneczny dzień zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych rajdach.
tekst: Urząd Miasta i Gminy Kiszkowo
foto: Urząd Miasta i Gminy Kiszkowo
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno