Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala

Wtorek, 31 lipca 2018
  • 15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala
REKLAMA

W poniedziałek, 30 lipca, około godz. 17.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do potrącenia przez 15-letniego motorowerzystę 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący motorowerem marki Peugeot, 15-letni motorowerzysta potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu motorowerem. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.
 
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(10)

  • 02.08.2018 10:43  Odpowiedz na komentarz

    Nie wierzę ale wy ludzie zawistni jesteście. Odpowiadając na kilka pytan na motorower jest teraz prawo jazdy kat AM zdawane w Word. Zawsze od 13r życia można było mieć karte motorowerową wiec nic sie nie zmieniło Wypadki się zdarzają nie bronie młodego motocyklisty bo tylko on wie co zrobił ale nie robił bym odrazu afery

  • 01.08.2018 20:49  Odpowiedz na komentarz

    Bez żadnych skrupułów koszty leczenia, koszty rehabilitacji, odszkodowanie plus sprawa cywilna tak dla przykladu żeby inni wiedzieli co ich czeka za bezmyślnosc przecież mogłeś to dziecko Zabić!!! Skoro myślał że jeździ jak dorosły niech odpowiada jak dorosły!!! Niestety w życiu błędy kosztuja

  • 01.08.2018 09:37  Odpowiedz na komentarz

    Sytuacje z Żydowa - i ja i mąż mieliśmy takie - jadąc poprawnie prawą stroną i przygotowując się do skrętu w prawo nagle wyjeżdża na czołówkę skuter jadący tym samym pasem czyli on lewą stroną. W głowie się nie mieści.

  • 01.08.2018 07:27  Odpowiedz na komentarz

    Jak mogli zatrzymac prawo jazdy 15- latkowi? od kiedy tak młodzi mają prawo jazdy ?

  • 31.07.2018 23:37  Odpowiedz na komentarz

    Lataja tymi przecinakami 24h halas jak cholera, zarejestrowane na 50cc a w rzeczywistosci 80 , 125 itp , zero umiejetnosci zero mozgu, przeglad 2 razy na rok i plomby pozakladac na silniki to sie skonczy

  • Żałosne że w Polsce już od wieku 14 lat nastolatkowie mogą już prowadzić motorowery, przecież są zwykłe bezpieczne rowery. Ile już wypadków było z udziałem takich niedojrzałych małolatów, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym zrobi i wprowadzi zmiany żeby najwcześniej od 17 czy lepiej 18 lat młodzież mogła jeździć motorowerem, albo wprowadzi jakieś ograniczenia prędkości dla młodzież czy coś takiego.

  • 31.07.2018 21:56  Odpowiedz na komentarz

    Na skrzyżowaniu z ul. Fabryczna

  • 31.07.2018 20:11  Odpowiedz na komentarz

    Oj chłopczyku odechce co się jazdy motorkami....

  • 31.07.2018 17:51  Odpowiedz na komentarz

    Niech jeszcze 10 latki jeżdżą na czymś więcej niż rowerek to takie sytuacje będą co chwila.

  • 31.07.2018 14:41  Odpowiedz na komentarz

    na skrzyżowaniu z jaką ulicą to było?

PODOBNE TEMATY
Pracowita niedziela strażaków! Kolizja i tlenek węgla W niedzielę strażacy z PSP Gniezno wspólnie z OSP Trzemeszno dwukrotnie wyjeżdżali do akcji. Pierwsze... Wtorek, 18 grudnia 2018
Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym! Jedna osoba w szpitalu W piątek, 14 grudnia, przed godziną 16.00 do służb ratunowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym... Sobota, 15 grudnia 2018
Wspólne działania Policji, Straży Leśnej i ITD Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej w okresie przedświątecznym zwracają szczególną... Piątek, 14 grudnia 2018
Uważajcie na internetowych oszustów! Nie trzeba nikogo przekonywać, że internet pełni dużą rolę w życiu człowieka. Jest on niemal obecny... Piątek, 14 grudnia 2018