Logo

REKLAMA
Plik banneru

15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala

Artykuł dodany: Wtorek, 31 lipca 2018
15-letni motorowerzysta potrącił 6-latka na przejściu dla pieszych! Dziecko trafiło do poznańskiego szpitala
REKLAMA

W poniedziałek, 30 lipca, około godz. 17.30 na ul. Roosevelta w Gnieźnie doszło do potrącenia przez 15-letniego motorowerzystę 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu. Policja w Gnieźnie wyjaśnia okoliczności wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący motorowerem marki Peugeot, 15-letni motorowerzysta potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 6-letniego chłopca. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującemu motorowerem. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (10)

Inzynier
02.08.2018 10:43

Nie wierzę ale wy ludzie zawistni jesteście. Odpowiadając na kilka pytan na motorower jest teraz prawo jazdy kat AM zdawane w Word. Zawsze od 13r życia można było mieć karte motorowerową wiec nic sie nie zmieniło Wypadki się zdarzają nie bronie młodego motocyklisty bo tylko on wie co zrobił ale nie robił bym odrazu afery

Odpowiedz
Prorok
01.08.2018 20:49

Bez żadnych skrupułów koszty leczenia, koszty rehabilitacji, odszkodowanie plus sprawa cywilna tak dla przykladu żeby inni wiedzieli co ich czeka za bezmyślnosc przecież mogłeś to dziecko Zabić!!! Skoro myślał że jeździ jak dorosły niech odpowiada jak dorosły!!! Niestety w życiu błędy kosztuja

Odpowiedz
Kamila
01.08.2018 09:37

Sytuacje z Żydowa - i ja i mąż mieliśmy takie - jadąc poprawnie prawą stroną i przygotowując się do skrętu w prawo nagle wyjeżdża na czołówkę skuter jadący tym samym pasem czyli on lewą stroną. W głowie się nie mieści.

Odpowiedz
Linkys
01.08.2018 07:27

Jak mogli zatrzymac prawo jazdy 15- latkowi? od kiedy tak młodzi mają prawo jazdy ?

Odpowiedz
Marko
31.07.2018 23:37

Lataja tymi przecinakami 24h halas jak cholera, zarejestrowane na 50cc a w rzeczywistosci 80 , 125 itp , zero umiejetnosci zero mozgu, przeglad 2 razy na rok i plomby pozakladac na silniki to sie skonczy

Odpowiedz
Tygrys ????
31.07.2018 23:20

Żałosne że w Polsce już od wieku 14 lat nastolatkowie mogą już prowadzić motorowery, przecież są zwykłe bezpieczne rowery. Ile już wypadków było z udziałem takich niedojrzałych małolatów, mam nadzieję że w końcu ktoś coś z tym zrobi i wprowadzi zmiany żeby najwcześniej od 17 czy lepiej 18 lat młodzież mogła jeździć motorowerem, albo wprowadzi jakieś ograniczenia prędkości dla młodzież czy coś takiego.

Odpowiedz
1234
31.07.2018 21:56

Na skrzyżowaniu z ul. Fabryczna

Odpowiedz
Prorok
31.07.2018 20:11

Oj chłopczyku odechce co się jazdy motorkami....

Odpowiedz
Meee
31.07.2018 17:51

Niech jeszcze 10 latki jeżdżą na czymś więcej niż rowerek to takie sytuacje będą co chwila.

Odpowiedz
Kasia
31.07.2018 14:41

na skrzyżowaniu z jaką ulicą to było?

Odpowiedz