X
Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł Krzysztof Ostrowski lekceważy niezależne media

Wtorek, 31 lipca 2018
 • Poseł Krzysztof Ostrowski lekceważy niezależne media

12 lipca zwróciliśmy się do biura posła Krzysztofa Ostrowskiego z zapytaniem prasowym. Parlamentarzysta zignorował naszą korespondencję. To jednoznacznie wskazuje na stronniczość działań podejmowanych ze strony posła przeciwko władzom Miasta Gniezna.

12 lipca wysłaliśmy do posła Krzysztofa Ostrowskiego następujące zapytanie prasowe:
Kiedy (i czy w ogóle) poseł Krzysztof Ostrowski przewiduje "kontrolę" / skierowanie pytań tożsamych z pytaniami skierowanymi do Prezydenta Miasta Gniezna, do Starostwa Powiatowego w Gnieźnie i Urzędu Gminy w Gnieźnie.

Termin odpowiedzi na zapytanie prasowe wynosi 14 dni. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej informacji w tej sprawie. Parlamentarzysta na niezapowiedzianą wizytę w Urzędzie Miasta Gniezna zabrał przyjazne sobie media. Pisaliśmy o tym w artykułach:
"Poseł PiS bez kultury? Krzysztof Ostrowski z niezapowiedzianą wizytą u prezydenta"
"Krzysztof Ostrowski nie miał wyjścia? "Rozkaz" przyszedł z góry?"

Zgodnie ze sprawozdaniem z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego w 2017 roku parlamentarzysta wydał na korespondencję i ogłoszenia 14 485 zł 6 gr. Biorąc pod uwagę, że w przypadku korespondencji posłowie korzystają z bezpłatnych kopert oznaczonych żółtym paskiem, można domniemywać, że podana powyżej kwota to koszt ogłoszeń publikowanych w stronniczych politycznie mediach. Jak widać, wydawnictwa niezależne parlamentarzysta nie są kręgu zainteresowania gnieźnieńskiego posła i uważa, że nie należy odpowiadać na niewygodne pytania.
 
tekst: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(7)

 • 01.08.2018 13:56  Odpowiedz na komentarz

  Oj chyba nie zrozumiałaś wydzwieku artykułu

 • 01.08.2018 12:57  Odpowiedz na komentarz

  Niezależne media? Ty człowieku chyba jestes z księżyca. A poza tym każdy daje ogłoszenia tam, gdzie jemu pasuje i upominanie się o to trąci śmiesznścią.

 • Oni się czują ponad prawem. Panie Redaktorze proszę ponowić pytanie w trybie informacji publicznej. I zaskarżyć brak odpowiedzi do WSA.

  31.07.2018 22:38

  Tylko TVN24 to niezależna , bezstronna i prawicowa stacja !!!!

  31.07.2018 22:38

  Tylko TVN24 to niezależna , bezstronna i prawicowa stacja !!!!

 • 31.07.2018 14:01  Odpowiedz na komentarz

  precz z takimi posłami

  01.08.2018 12:58

  Precz z takimi komentatorami typu Melchior

PODOBNE TEMATY
Dr Marian Fluder zostanie Honorowym Obywatelem Miasta Gniezna! Jak poinformowała na swoim fanpage'u radna miejska Olga Gandurska, dr Marian Fluder zostanie Honorowym... Piątek, 14 czerwca 2019
Zgubiono kluczyk od samochodu Zgubiono kluczyk do samochodu Hyundai. Prawdopodobnie stało się to w okolicach Przychodni Amicor na... Piątek, 14 czerwca 2019
Powstaną 93 nowe miejsca postojowe pod Wiaduktem Solidarności 11 czerwca 2019 roku ogłoszono przetarg na "Budowę miejsc parkingowych ul. Żwirki i Wigury" pod Wiaduktem... Środa, 12 czerwca 2019
Kolejna fabryka w strefie ekonomicznej otwarta Tex Year Europe, tajwański producent ekologicznych klejów termotopliwych, otworzył swój nowy zakład... Środa, 12 czerwca 2019