Logo

REKLAMA
Plik banneru

Skok przez fontannę w Gnieźnie

Artykuł dodany: Czwartek, 26 lipca 2018
Skok przez fontannę w Gnieźnie
REKLAMA

"Polski Evel Knievel" czyli Artur Puzio spróbuje przeskoczyć nad fontanną w Gnieźnie podczas oficjalnej konferencji prasowej przed "Sky Fighters Moto Gang Live Show", które odbędzie się w Gnieźnie 4 sierpnia.

27 lipca o godz. 18:00 na gnieźnieńskim Rynku tuż po zakończeniu konferencji prasowej Artur Puzio spróbuje przeskoczyć na motocyklu, bez żadnych zabezpieczeń, nad fontanną. Blisko 21 odległości, a także 12 wysokości, tyle mniej więcej zamierza pokonać Artur Puzio. Skok ten będzie z kolei zaproszeniem na kolejne wydarzenie które odbędzie się już 4 sierpnia na stadionie w Gnieźnie. Wówczas pojawią się tam czołowi polscy i zagraniczni zawodnicy freestyle motocross, którzy będą walczyć o Puchar Prezydenta Tomasza Budasza. Poza zawodami podczas imprezy 4 sierpnia po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć pokazy skoków na rowerach, rolkach i hulajnogach na 11 metrowej mega rampie.

Bilety na imprezę, która odbędzie się 4 sierpnia dostępne są na www.motogang.eu oraz w sklepach odzieżowych Manekin

Artur Puzio to czołowy polski motocyklista kaskader, członek grupy SKY FIGHTERS, dwukrotny Mistrz Polski we freestyle motocrossie. Zawodnik ma na swoim koncie sporo rekordów związanych chociażby z umiejętnością wykonania ewolucji zwanej backflip.
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno