Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange, czyli kinowe przeboje w plenerze

Poniedziałek, 23 lipca 2018
  • Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange, czyli kinowe przeboje w plenerze
REKLAMA

Filmowe Lato w zasięgu Orange zaprasza na filmowe hity w kinie plenerowym. W repertuarze na sierpień i wrzesień znalazły się takie pozycje, jak: "Wesele w Sorrento" z Piercem Brosnanem w roli głównej, czy wyreżyserowany przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Dustina Hoffmana film "Kwartet". Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange.

W sierpniu i wrześniu nasze kino plenerowe objedzie całą Polskę - odwiedzimy ponownie województwa warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, podlaskie i zachodnio-pomorskie. Zawitamy ponadto na Lubelszczyznę i Podkarpacie, i pojawimy się w województwach świętokrzyskim, małopolskim oraz śląskim!

W nazywanej Perłą Mazur Ostródzie zobaczymy "Nietykalnych" - francuski hit wszech czasów opowiadający historię przyjaźni sparaliżowanego milionera i chłopaka z przedmieść, w którego rolę wcielił się Omar Sy. W położonym w pradolinie rzeki Drwęcy Golubiu-Dobrzyniu oraz w Gnieźnie obejrzymy "Kwartet" - reżyserski debiut zdobywcy Oscarów i Złotych Globów Dustina Hoffmana. Potem na kilka dni udamy się na Dolny Śląsk, by w Osadzie Śnieżka pokazać dwie części jednego z najciekawszych filmów familijnych ostatnich lat. "Bella i Sebastian" to historia przyjaźni małego chłopca z psem o imieniu Bella. Na zakończenie pobytu w Łomnicy wyświetlimy "Wesele w Sorrento" z Piercem Brosnanem w roli głównej - film, który przeniesie nas w malownicze zakątki Włoch. W pobliskiej Szklarskiej-Porębie zatrzymamy się, by obejrzeć jedną z ostatnich komedii Woody'ego Allena. "Śmietanka towarzyska" z Kristen Stewart i Jesse'ym Eisenbergiem opowiada o Bobbym - wrażliwym romantyku z Bronxu, który licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zakochuje się bez pamięci w Vonnie nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

Następnie przez malowniczo położony Łagów, nazywany perłą ziemi lubuskiej i nadnoteckie uzdrowisko Inowrocław udamy się znów na Warmię i Mazury.

W Ostródzie, Olecku i Gołdapi obejrzymy m.in. "Kampera" - jedną z lepszych polskich niezależnych komedii ostatnich lat i "Moje wielkie greckie wesele 2" - drugą część światowego hitu z Johnem Corbettem.

Odwiedzimy również siedzibę Białowieskiego Parku Narodowego, czyli Białowieżę, nazywany "perłą renesansu" Zamość, położony na pograniczu Roztocza Zachodniego, Wyżyny Lubelskiej oraz Równiny Biłgorajskiej Janów Lubelski i ochrzczony "małym Rzymem" nadwiślański Sandomierz. Potem udamy się w góry. Z widokiem na połoniny bieszczadzkie obejrzymy "Piknik z niedźwiedziami". To historia pisarza Billa Brysona (Robert Redford), który na emeryturze postanawia przejść na piechotę Szlak Appalachów - liczącą 2200 mil, malowniczą trasę łączącą stany Georgia i Maine. W otoczeniu majestatycznych Tatr zobaczymy "Był sobie pies", opowiadający o przyjaźni chłopca o imieniu Ethan z psem zwanym Baileyem. W Żywcu wyświetlimy m.in. "Do zakochania jeden krok" - zwariowaną brytyjską komedię udowadniającą, że życie rozpoczyna się po sześćdziesiątce!

Na zakończenie naszej tegorocznej trasy pojedziemy do najpopularniejszego polskiego uzdrowiska - Ciechocinka, odwiedzimy ponownie Gołdap i Suwałki, a na ostatnie dwa dni zaparkujemy w nadbałtyckim kurorcie, czyli Kołobrzegu!

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!

O PROJEKCIE FILMOWE LATO W ZASIĘGU ORANGE:
W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach - Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.

W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. Na wielkim ekranie widzowie spotkają się z plejadą gwiazd, m.in. z Robertem Redfordem, Kirsten Stewart, Robertem De Niro, Emmą Thomson, Keirą Knightley i Ryanem Goslingiem.

Zaprezentowane zostaną takie produkcje, jak: "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno, oscarowy "La La Land" z genialnymi kreacjami Ryana Goslinga i Emmy Stone, "Śmietanka towarzyska" w reżyserii Woody’ego Allena. Nie zabraknie również komedii kryminalnych - a wśród nich: "Nice guys. Równi goście" z nagrodzonym Oscarem Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem i "Nieobliczalni" z Omarem Sy’em, gwiazdą "Nietykalnych", najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów.

HARMONOGRAM PROJEKCJI W SIERPNIU:

1.08, g. 21.00 Ostróda: "Nietykalni"
2.08, g. 21.00 Golub-Dobrzyń: "Kwartet"
3.08, g. 21.00 Gniezno: "Kwartet"
4.08, g. 21.00 Łomnica: "Bella i Sebastian"
5.08, g. 21.00 Łomnica: "Bella i Sebastian 2"
6.08, g. 21.00 Łomnica: "Wesele w Sorrento"
7.08, g. 21.00 Szklarska Poręba: "Śmietanka towarzyska"
8.08, g. 21.00 Łagów: "Nie ma mowy!"
9.08, g. 21.00 Inowrocław: "Do zakochania jeden krok"
10.08, g. 21.00 Ostróda: "Kamper"
11.08, g. 21.00 Gołdap: "Moje wielkie greckie wesele 2"
12.08, g. 21.00 Olecko: "Śmietanka towarzyska"
13.08, g. 21.00 Olecko: "Nie ma mowy!"
14.08, g. 21.00 Białowieża: "Do zakochania jeden krok"
15.08, g. 21.00 Białowieża: "Kamper"
16.08, g. 20.30 Zamość: "La La Land"
17.08, g. 20.30 Zamość: "Śmietanka towarzyska"
18.08, g. 20.30 Janów Lubelski: "Nie ma mowy!"
19.08, g. 21.30 Sandomierz: "Do zakochania jeden krok"
20.08, g. 20.30 Sandomierz: "Kamper"
21.08, g. 20.30 Cisna: "Piknik z niedźwiedziami"
22.08, g. 20.30 Cisna: "Kamper"
23.08, g. 20.30 Wetlina: "Nie ma mowy!"
24.08, g. 20.30 Rabka-Zdrój: "Piknik z niedźwiedziami"
25.08, g. 20.30 Żywiec: "Piknik z niedźwiedziami"
26.08, g. 20.30 Żywiec: "Do zakochania jeden krok"
27.08, g. 20.30 Białka Tatrzańska: "Piknik z niedźwiedziami"
28.08, g. 20.30 Białka Tatrzańska: "Był sobie pies"
29.08, g. 20.30 Szczawnica: "Piknik z niedźwiedziami"
30.08, g. 20.30 Szczawnica: "Do zakochania jeden krok"
31.08, g. 20.30 Ciechocinek: "Do zakochania jeden krok"

WRZESIEŃ:

1.09, g. 20.00 Gołdap: "Nice guys. Równi goście"
2.09, g. 20.00 Suwałki: "Był sobie pies"
7.09, g. 20.00 Kołobrzeg: "Do zakochania jeden krok"
8.09, g. 20.00 Kołobrzeg: "Nice guys. Równi goście"
 
Organizator: Multikino
Sponsorzy: Orange, Lay's
Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!
Partner: Polregio

Start: 15 czerwca 2018 r.
Ostatnia projekcja: 8 września 2018 r.


Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Zmagania sołtysów w tenisie stołowym 8 grudnia w hali sportowej w Niechanowie odbyły się V Regionalne Zawody Sołtysów i Przewodniczących... Poniedziałek, 10 grudnia 2018
Młodzi "hakerzy" z I LO z kolejnym sukcesem Bardzo miło nam poinformować, że zespół w składzie: Kacper Filipiak, Miłosz Rolewski, Anna Wąsowicz,... Wtorek, 27 listopada 2018
Ziemniaczane święto w "Piętnastce" Tradycyjny, szkolny Dzień Ziemniaka odbył się w II LO w piątek, 23 listopada, a jest to nie lada tradycja,... Wtorek, 27 listopada 2018
Chrobrzacy uczcicili setną rocznicę odzyskania niepodległości W sposób bardzo uroczysty Chrobrzacy uczcili 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Było... Poniedziałek, 12 listopada 2018