Logo

REKLAMA
Plik banneru

Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić

Artykuł dodany: Czwartek, 19 lipca 2018
Praca w Bridgestone Poznań. Sprawdź, ile można zarobić
REKLAMA

Chciałbyś zarabiać 4500 zł brutto miesięcznie, a po okresie próbnym 5000 zł? A do tego mieć prywatną opiekę medyczną, karnet sportowy, tańszy abonament na telefon i internet dla siebie i swojej rodziny i wiele więcej? W stolicy Wielkopolski czeka praca, która Ci to wszystko zapewni. Jeżeli dotychczas Twoim jedynym zmartwieniem były dojazdy, to teraz przestało to być problemem! Do Poznania dojedziesz samochodem tylko w 45 minut.

Fabryka Bridgestone Poznań codziennie produkuje ponad 31 tys. opon klasy premium dla największych marek samochodowych na świecie. Pracuje tu niemal 2000 osób, które dbają o wysoką jakość produktów. Chcesz współpracować z najlepszymi? Dołącz do zespołu już dziś!

Na start każdy pracownik otrzymuje nie tylko umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Bridgestone Poznań, ale również atrakcyjne zarobki - na początek 4500 zł brutto miesięcznie, a po trzech miesiącach - 5000 zł. Ale to oczywiście nie wszystko!

Jeżeli dotarłeś do tej części artykułu, to za chwilę będzie jeszcze ciekawiej! Zakład dba o wszystkich, którzy w nim pracują, dlatego czeka na Ciebie cały pakiet benefitów. Bridgestone Poznań zapewnia m.in. możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. A żeby być w kontakcie z najbliższymi, będziesz mógł skorzystać z taniego pakietu na telefon i internet mobilny. Mało? To dorzucą jeszcze dofinansowanie do karty sportowej i opłacany przez nich udział w zawodach biegowych i rowerowych, bo wiedzą, jak ważna jest kondycja fizyczna. W fabryce czekają na Ciebie również świeże owoce i dopłata do posiłków w kantynie. Misją, którą zakład podkreśla, jest bezpieczeństwo, dlatego będziesz mógł także ubezpieczyć siebie i swoją rodzinę na preferencyjnych warunkach.

Umowa o pracę, atrakcyjne zarobki i bogaty pakiet benefitów - właśnie to oferuje Bridgestone Poznań. Daj się poznać bliżej i wyślij swoje CV na: hr.rekrut@bridgestone.pl

Chcesz wiedzieć więcej o Fabryce Bridgestone Poznań? Zajrzyj na www.bridgestone-poznan.pl

Masz pytania? Zadzwoń na numer +48 795 545 000. Pod tym telefonem czekają rekruterzy, którzy chętnie opowiedzą Ci o pracy w zakładzie.
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno