Logo

Seniorzy na Strefie Kibica

Artykuł dodany: Środa, 11 lipca 2018
Seniorzy na Strefie Kibica
REKLAMA

Gra w kręgle, rzuty kostką i strzały do mini bramki były wesołym akcentem sportowym dla seniorów w dniach przerwy w meczach mundialowych na Strefie Kibica na placu Świętego Wojciecha w Gnieźnie. Dużo zabawy sprawiło rozkołysanie przybyłych osób śpiewem podczas zabawy karaoke. Seniorzy mieli także okazję obejrzeć dwa filmy w kinie plenerowym.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Wyświetlone zostały filmy z cyklu kino dojrzałe: "Piąta pora roku" w reżyserii Jerzego Domaradzkiego z udziałem Ewy Wiśniewskiej i Mariana Dziędziela oraz "Mój rower", film w reżyserii Piotra Trzaskalskiego ze świetną grą aktorską Artura Żmijewskiego i Michała Urbaniaka. Oba filmy we wzruszający, ale różny sposób dotykały problemów obyczajowych, jakie spotykają ludzi w trzecim wieku, ich prawa do miłości, wybaczania oraz apetytu na życie, który nigdy nie gaśnie.

Strefa Seniora na Strefie Kibica to inicjatywa Miejskiej Rady Seniorów w Gnieźnie, której organizatorem był Urząd Miejski w Gnieźnie. Profesjonalną oprawę muzyczną karaoke przygotował Krzysztof Włodarczak oraz Mariusz Aleksiewicz, a projekcję filmów zorganizowała firma B&B Audio.

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno