Logo

Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak

Artykuł dodany: Środa, 4 lipca 2018
Tragedia przy ul. Jolenty. Nie żyje ptak
REKLAMA

Dzisiaj strażacy zostali wezwani do kolejnej nietypowej akcji. Przy ul. Jolenty małemu ptakowi ugrzęzła nóżka. Na miejsce wyjechał zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

Po dotarciu na miejsce ratownicy natychmiast przystąpili do ratowania ptaka. Niestety, mimo usilnych starań, mały ptak poniósł śmierć na miejscu. Nie wytrzymał do przyjazdu strażaków. Prawdopodobnie zwierzę nie było uwięzione, tylko rozbiło się o budynek i spadło na gzyms. Wykluczono udział ptaków trzecich. Ciało pozostawiono na miejscu.

Podchodząc do tematu poważnie: numer do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami jest następujący 781 456 185. To ta instytucja zajmuje się tego typu zdarzeniami. W ostatnim czasie strażacy coraz częściej są wzywani do akcji, w których nie powinni uczestniczyć.
 
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (7)

Eliś
07.07.2018 01:58

Ten artykuł jest ripostą na zdarzenie związane z odnalezieniem chorej na podstawie telefonu. W rzeczywistości - nie wiem jak straż pożarna - ale pogotowie jedzie w Gnieźnie tak szybko, że nagłe zaostrzone problemy wieńcowe kończą się śmiercią.

Odpowiedz
Sowa
05.07.2018 19:16

Tekst napisany w sposób sarkastyczny...i owszem, ale autor tekstu chyba troszkę przesadził...Można z większym poszanowaniem podejść do tematu udzielania pomocy zwierzętom..a nie taki sarkazm...

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Wróbelek - 06.07.2018 06:37

Mamy teksciarza kabaretarza ! Nowa gazetka ?

Platnik
05.07.2018 07:00

Większej tragedii w Gnieźnie nie widziałem ! Albo ptaszki, albo gęsi czy kaczki przeprowadzane orzez drogi, a my płacimy za te podróże strażaków. Ludzie opamiętajcie się. Właż chłopie jeden i drugi na drabinę i ratuj ptaka. Straż wzywasz, to powinieneś płacić za tę akcję.Głupota to mało powiedziane.

Odpowiedz
Sikorka
05.07.2018 00:18

Tekst napisany tak, jakby chodziło o człowieka.

Odpowiedz
1234
04.07.2018 15:44

Ten artykuł jest sarkazmstyczny, powinien być napisany w zdecydowanie bardziej właściwy sposób mimo ze chodzi o ptaszka.

Odpowiedz
Obserwator
04.07.2018 15:16

Czasami utwirdzam się w przekonaniu że niektórzy ludzie nie mają MÓZGU. Gdyby akurat miał miejsce poważny wypadek i brak wozu strażackiego bo pojechali do ptaszka.Brawo dla bezmózga dzwoniacego po Straż!!!

Odpowiedz