Logo

Reprezentant Polski poprowadzi trening w Akademii Szczypiorniaka Gniezno!

Artykuł dodany: Środa, 20 czerwca 2018
Reprezentant Polski poprowadzi trening w Akademii Szczypiorniaka Gniezno!
REKLAMA

Na zakończenie zajęć naszych młodych szczypiornistów przed przerwą wakacyjną 33-krotny, obecny reprezentant biało-czerwonych barw Łukasz Gierak w najbliższy czwartek poprowadzi trening w Akademii Szczypiorniaka dla roczników 2003-2005! Zajęcia odbędą się o godzinie 18:30 na hali przy ulicy Świętokrzyskiej 33.

Gierak to m.in. uczestnik Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janeiro, na których Polacy zajęli czwarte miejsce. Obecnie 30-latek od dwóch sezonów występuje w Niemczech w barwach TuS N-Lubbecke (awans i występy w 1. Budeslidze). Wychował się jednak w niedalekim Wągrowcu, gdzie w barwach tamtejszej Nielby rozpoczynał swoją przygodę z Superligą.

Jak wspominaliśmy zajęcia będą przeprowadzone dla młodzieży z roczników 2003-2005, na które serdecznie zapraszamy również te osoby, które chciały by spróbować swoich sił w tym sporcie. Wstęp na trening jest oczywiście bezpłatny. Zachęcamy do przyjścia także inne osoby, które chcą porozmawiać z naszym reprezentantem czy też zrobić sobie zdjęcie.
tekst: KS Szczypiorniak Gniezno
foto: KS Szczypiorniak Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno