Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Morderstwo przy ul. Cierpięgi! Zginął młody mężczyzna

Piątek, 15 czerwca 2018
  • Morderstwo przy ul. Cierpięgi! Zginął młody mężczyzna

W piątek wieczorem, ok. godz. 20.20, dyżurny gnieźnieńskiej komendy Policji odebrał zgłoszenie o brutalnym pobiciu przy ul. Cierpięgi w Gnieźnie. Już ze zgłoszenia wynikało, że mogło dojść do tragedii. Na miejsce wysłano kilka radiowozów.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli w bramie jednej z kamienic pobitego młodego mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Wezwano prokuratora, pod którego nadzorem będzie prowadzone postępowanie.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, mężczyzna podobno zajmował się handlem dopalaczami. Niestety prokurator nie udzielił nam oficjalnych informacji. Po szczegóły kazał nam zgłosić się w poniedziałek. Nie wiemy, czy udało się zatrzymać sprawcę lub sprawców pobicia. Niejednoznaczne jest również miejsce zdarzenia. Według relacji świadków do bójki doszło przed kamienicą, a ofiara resztkami sił weszła do bramy, gdzie nastąpił zgon.

Kolejna z wersji mówi, że chłopak kupił dopalacze. Po ich zażyciu źle się poczuł, a następnie ustała praca serca i nastąpił zgon. Mężczyzna, który mu je sprzedał został pobity, ale nie odniósł większych obrażeń.

Na oficjalną wersję musimy poczekać do poneidziałku.
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

Napisz komentarz

Komentarze(42)

  • 18.07.2018 10:06  Odpowiedz na komentarz

    I jak wkacu jest w tej sprawie nikt nie jest winny czy jak zawsze zamienione pod dywan i sprawa ucieknie

  • 26.06.2018 12:21  Odpowiedz na komentarz

    To jak w końcu zginął ten człowiek ? Wyjaśnione .

  • 23.06.2018 10:15  Odpowiedz na komentarz

    Każdy popełnia błędy ten chłopak również miał do nich prawo jak również nie ma osoby na świecie która nie popełniła jakiegoś zła. Dajcie mu już spokój za swoj błąd zapłacił najwyższa karę stracił życie być może dzięki niej kolejna osoba nim coś weźmie zastanowi sie przypomni sobie o nim i nie zdecyduje się na to. Dajcie już spokój lepiej pomodlcie się za niego niech spoczywa w pokoju.

  • BĘDZIE SIĘ SMARZYC W PIEKLE , WSZYSTKIE ZLO JAKIE POPEŁNIŁ.!!!!!!!!!!!!!!

  • 22.06.2018 13:12  Odpowiedz na komentarz

    Znalam dobrze chlopaka byl super kolega. Co wy wypisujecie ludzie? Ze wam nie wstyd! Zostawcie go w spokoju!

  • 21.06.2018 20:27  Odpowiedz na komentarz

    Nie byl dilerem wy glaby. On to dostal od Kolsia I tak stracil zycie. Ze wam nie wstyd!

  • 21.06.2018 11:17  Odpowiedz na komentarz

    Brak mi slow ludzie na was.! Wyciagacie jakies idiotyczne informacje, opowiadacie bzdury .! Zostawcie Go w spokoju, nie zyje czlowiek a wy sobie doslownie jaja robicie

    21.06.2018 15:16

    Mania wiem, że irytują Cię te komentarze tych wszystkich idealnych,ale weź sobie odpuść dziewczyno bo szkoda Twoich nerwów.Ja osobiście też nie znałam chłopaka i nawet nie przyszło mi do głowy żeby go oceniać każdy niech wsadzi nos w swoje sprawy.Byliscie ekipą i dla mnie to zrozumiałe, że pójdziesz za nim w ogień bo tak powinno być,ale te durne ludziska zawsze będą gadać tylko nie o sobie,a gorzej nasrane w życiorysie niż my.A na sam koniec mojego komentarza wyprzedze Was wszystkich bo pewnie skomentujecie , że Gnieźnianka też patologia!!!,tak i to jeszcze jaka,a Wam wszystkim Wielki...do tego!

  • 21.06.2018 00:33  Odpowiedz na komentarz

    Mania -czy "wartością i zasadą "jest bicie własnej matki? Czy nie tak robił twój przyjaciel? Pamiętaj Gniezno jest małe , a to jakim był człowiekiem rozchodzi się między ludźmi jak poranne bułeczki.

  • 19.06.2018 23:08  Odpowiedz na komentarz

    Ludzie o co wy się szarpiecie? Zmarły był jaki był ,nie wiem bo nie znałam. Napewno nikogo nie zamordował bo by siedział .Był człowiekiem który popełnia błędy tak jak wszyscy. Jedni są inzynierami, inni patusami i każdy nawet patus chce żyć. Dajcie już mu spokój -niech spoczywa w pokoju. Amen.

  • 19.06.2018 18:23  Odpowiedz na komentarz

    zawsze winny sie broni , a tak po za tym , gdyby byl wpozadku to niezadawal by sie w takim otoczeniu. Proste i Logiczne.

    20.06.2018 15:50

    "Wpozadku".! Czlowieku najpierw cofnij sie do podstawowki bo slownik polski sie klania. To "otoczenie" za swoimi przyjaciolmi pojdzie w ogien chocby mieli sami na tym ucierpiec. Nie wiesz bo nie masz I nigdy nie bedziesz miec takich przyjaciol.! Ta "patologia" ma swoje wartosci, zasady.! Niestety musisz to przezyc zeby sie przekonac!!!!

  • 19.06.2018 14:55  Odpowiedz na komentarz

    Czlowieku chyba nie widzisz co piszesz! Masz informacie ze byl alkoholikiem albo narkomanem? Bo to ze osoba spozyla alkohol nie czyni z niej alkoholika!

  • 19.06.2018 13:30  Odpowiedz na komentarz

    DAREK baranie co ma znaczyc tekst wsrod normalnych ludzi, ktorzy uczciwie pracuja? On byl inny?! NIE HANDLOWAL DOPALACZAMI!!! Tylko ktos mu je podal wiec najpierw sie doinformuj zan kogos obrazisz!!! Skad mozesz wiedziec kim byl I co robil w zyciu skoro siedzisz tylko w necie I probujesz zablysnac. Piszesz takie bzdury jak reszta debili ktorzy z pewnoscia Go nie znali albo widzieli Go tylko na ulicy I wydaje sie Wam ze jestescie lepsi ale nie jestescie!!!

  • Wiesz Mania , w dalszym ciagu ty nic nie rozumiesz. Zadam tobie nastepujace pytanie , a mianowicie CZY PIJANSTWO czyli ALOKHOLIZM , NARKOMANIA co pod ich wplywem , najczesciej sa spowodowane czyny takie jak : Kradzieze , Pobicia , Awantury. To Jest Wlasnie PATOLOGIA SPOLECZNA. A Przyczynami Patologii Spolecznej Zalicza sie takie jak Alkoholizm oraz Narkomania. Uwage na takie negatywne zachowania o charakterze przestepczosci , Agresja oraz Przemoc. Przestepstwo posiadania narkotykow art.62 ust.1 Ale z kad ty to mozesz o tym wiedziec ?????? Zero takich informacji oraz twojej wiedzy. Dlatego uwazam ze mija sie z celem kontynuowania z toba o Patologii. Dlatego jak pisalem wczesniej ze Gniezno naprawde jest nie tylko zacofane [ z braku wiedzy ] ale i ubogie.

  • 19.06.2018 08:14  Odpowiedz na komentarz

    Patologia??? X dal mu dopalacze jak byl pod wplywem alkoholu, nie tylko on zrobil glupote po pijaku tylko on przeplacil zyciem. Osadzacie ludzi ktorych nawet nie znacie, nie znacie ich historii tylko krzyczycie w glos PATOLOGIA. Anonimowo piszecie takie okropienstwa a w twarz ani slowa nie powiecie. Dzieci internetu

  • 18.06.2018 23:46  Odpowiedz na komentarz

    Być może wystarczyłoby by wcześniej ktoś zareagował i pomógł mu osoba uzalezniona to tez człowiek który potrzebuje pomocy niestety nie ma możliwości pomocy i leczenia bez jej zgody a wiadomo ze chory człowiek wypiera to i nie przyznaje sie do tego i sam dobrowolnie nic nie zrobi by wyjść z tego dlatego tak sie dzieje.

    19.06.2018 11:33

    Skąd wiadomo, że to osoba uzależniona? Może rekreacyjnie chciał coś zażyć i trafił na niebezpieczny dopalacz. To, że ktoś pije piwo czy pali zioło nie oznacza, że jest uzależniony, może po prostu to lubi i tyle.

  • 18.06.2018 20:38  Odpowiedz na komentarz

    Widać że Mania jest też z patologii, skoro jego żałuję widać że popierają to co wcześniej robił. PATOLOGIA. !!!!!!!!!!!!

    19.06.2018 23:29

    A Ty ułożona Klaudio jakim prawem wyzywasz dziewczynę od patologii?!,znała chłopaka i widać wie więcej na ten temat niż Ty!!! Może warto by spojrzeć w swoje gniazdo i w nie ostro nasrać czy jesteś tak idealna że nie masz sobie nic do zarzucenia?Kultury i szanowania drugiego człowieka Cię w życiu nie nauczyli? To wypad do szkoły,a nie za komentarze się brać!!!!!

  • 18.06.2018 18:17  Odpowiedz na komentarz

    Nasz kolega nie zyje a wy sobie idiotyczne dyskusje urzadziliscie. Ktos madry powinien zablokowac mozliwosc komentowania.

    18.06.2018 21:50

    jak by miał mozg a nie styropian to by dalej chodził po świecie a skończył jak skończył. Dopalacze to ścierwo...

    18.06.2018 20:34

    Ty Mania, gdyby twój kolega był mądry to z pewnością do tego by niedoszły. Widać że aż taki mądry on nie był, i wpatologie wpadł, aż stało to że już nie ma go w śród normalnych ludzi, którzy uczciwie pracują. A TERAZ WIELKI ZAL.???!!!!!! Sam sobie na to zapracowal!!!!!!

  • Wy już tą policję zostawcie w spokoju za chwilę nie będzie policji bo kto normalny za 1800 na start i 2200 po szkole będzie z patusami sie piescil. 17 miejsc A ponoć nawet 10 osób nie przyszło... Jak z Tej garstki 1 się dostanie to będzie cud. Za chwilę ludzie sami sietbedziecie bronić i nie będzie już narzekanie na policję.

    18.06.2018 12:46

    Niech szukają innej pracy. I tak już dawno musimy się bronić sami.

    18.06.2018 12:31

    Policja wymaga generalnej reformy od góry a nie od dołu. To setki wysokiej rangi oficerów z milicyjnym myśleniem zatrzymało policję w rozwoju głównie poprzez tuszowanie przestępstw w ich szeregach i kolesiostwo,które niszczy dyscyplinie.
    Po prostu "dobra zmiana" nie dotarła do polskiej policji ani do prokuratury więc mamy tego efekty. Poza tym ministrowie MSWiA to też osoby,które nie mają nic z energicznego i konkretnego Antoniego Macierewicza-on by tam wziął za twarz tą milicyjną wierchuszke o ile Prezydent by mu nie przeszkodził no ale Jarosław słabnie to już pewnie nikt nie oczyści naszej policji i będzie gniła dalej. A w Gnieźnie to już tylko ręce załamać i brak słów na dziadostwo i kolesiostwo.

  • Moim zdanie gdyby miał rozum by mu nie dal tez zato gdyby miał rozum by nie wziol z tego co wie yo ten codal mu to gówno juz jest zatrzymany i napewno odpowie za to przed sadem nikt nikogo nie zmuszał ani na sile nie dawał takie jest moje zdanie

  • 16.06.2018 13:24  Odpowiedz na komentarz

    Dlaczego imbecyl piszący artykuł podaję niesprawdzone informacje? Piszac o morderstwie??
    Barany bez szkoły. Byle była sensacja czy jak?

  • No cóż dziewicze się wszyscy że policja gnieźnieński nic nie robi w tym kierunku.???? PRAWDA JEST TAKA GNIEZNIENSKA POLICJA NIE CHCE SIE WTRACAC W WIĘKSZĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ DLACZEGO.?? WIADOMO O CO CHODZI. ALE JAK POLICJA WIDZI JEDNA OSOBĘ CO NIE NAWLASCIWYM PRZEJSCIU PRZESZEDL PRZEZ JEZDNIE, TO GONIC BEDZIE TYLKO PO TO BY WLEPIC MANDAT. Tak samo chodzi o sklep, niczym jest monitoring w sklepie i po za sklepem, a obsługa sklepu sprzedaje pijanym alkohol, jak gdyby nic takiego się złego nie dzieje. DLACZEGO??? Obsługa sklepu. boi się by sami niezastąpiony pobicia, lub zamordowani. A POLICJA NA TO ZE NIC O NICZYM NIE WIE, NIE WIE BO KAZDY BOI SIE DONOSIC NA POLICJE. DO CZEGO JESZCZE SIE TO WSZYSTKO POSUNIE, BY W GNIEŹNIE BYLO BEZPIECZNIE. POWODEM JEST W GNIEŹNIE BARDZO DUZE ZACOFANIE NICZYM JA NA WIOSCE W LATACH 20 - tych, BRAK DOBREJ PLATNEJ PRACY I TO NA UMOWĘ, TAK DUZO SIĘ MOWI ZE GNIEZNO SIE ZMIENIA. ZMIENIA?? PRAWIDLOWA ODPOWIEDŹ BRZMI : GNIEZNO ZMIENIA SIE. W UBUSTWO, PATOLOGIE, CO SKUTKUJE TYM ZE SA NA PORZADKU DZIENNYM, KRADZIEZE, ROZBOJE, POBICIA ZE SKUTKIEM SMIERTELNYM. A BARDZO DZIWNE ZE WŁADZE MIASTA TEZ NICZEGO NIE WIDZĄ ZE GNIEZNO. JEST MIASTEM O BARDZO ZLEJ OPINIE. TERAZ DOSZŁA OPINIA W GNIEZNIE NA TEMAT PATOLOGI POBIC ZE SKUTKIEM SMIERTELNYM. TAK SAMO JESLI CHODZI O WIZERUNEK DWORCA PKP. MOZNA POWIEDZIEĆ ZE ZE GNIEZNO WITA, A 2 METRY OBOK OPIEKA GNIEZNIENSKA WITA, TAKI WIZERUNEK CHCIELIŚMY?? GNIEZNO JAKO PIERWSZA STOLICA, CO NA ODPUST WOJCIECHOWY ZJEŻDŻAJĄ Z ROZNYCH ZAKĄTKÓW EUROPY, A TU WYSIADAJAC Z POCIAGU, PRZYWITA ICH OPIEKA??!!! JAK GNIEZNO DAJE SWOJ A DOBRA OPINIE??? OPINIA I REKLAMA GNIEZNA TO :: GNIEZNO WITA I O FUNDUSZ PYTA, BO JEST TU SAMA PATOLOGIA, MORDERSTWA, KRADZIEZE. A A GNIEZNIANIE BOJA SIE ODEZWAC, GDYZ SAMI SA BIEDNI. O TO GNIEZNO W XXI wieku.

  • 16.06.2018 12:14  Odpowiedz na komentarz

    Zgadzam się Rejon Cierpięgi-Bednarski to najgorsze co może być a dlaczego Policja nie robi tutaj kontroli wieczorami ? Pijaństwo w miejscu publicznym, codziennie od rana potrafią tak tylko siedzieć na schodach i pić...Skandal tylko czekać na kolejną tragedie...

  • 16.06.2018 12:02  Odpowiedz na komentarz

    Ta nazwa ulicy jest naprawdę trafna.

  • 16.06.2018 11:03  Odpowiedz na komentarz

    A wysłano kilka radiowozów, ponieważ chodziło o dopalacze. Ktoś mu je dał i to ten chłopak był uczestnikiem bujki.

    16.06.2018 20:40

    Bójka pisze się jak siegne pamięcią przez takie ? ( zamknięte) kobieto ! Piszcie komentarze, ale bez byków, bo nie można tego nawet przeczytać

  • 16.06.2018 11:01  Odpowiedz na komentarz

    Zacznijmy od tego, że bujka pod kamienicą była po tym, jak lekarz z karetki stwierdził zgon. Piszą że zmarł nie ten człowiek ????????????

  • 16.06.2018 10:55  Odpowiedz na komentarz

    Skąd wy bierzecie te informacje że to było pobicie? Żadnego pobicia nie było.

  • Ta sama patologia na codzień przy Bednarskim rynku siedzą codziennie piją i hałasuja a Policja nic!!! Masakra to już w latach 80 MO lepiej pracowało...

    16.06.2018 11:30

    Niestety wpierdolu brak a kiedys pala by dostal poszedl do domu i sie bal a teraz brak respektu do policji a jak cos zrobia to nagraja i ze policja byla agresywna i bije niestety takie rzady obywatel nawet patus ma prawa a potem obywatel ma pretensje ze policja nic nie robi takie przepisy???????????

  • 16.06.2018 10:07  Odpowiedz na komentarz

    Jeśli to prawda że rozprowadzal to świństwo, to może jego śmierć uratuje życie kilku innym. Ale to chyba nie tak, kto chce kupić i tak kupi, jak nie od niego to od innego. Mimo wszystko, współczuję rodzinie bo napewno był synem, bratem. ..

  • Policja była tam co drugi dzień wzywana. Przyjechali i pojechali. Tych młodych rozrabiajacych i glosnyvh wszyscy policjanci znali.. Teraz to zdziwienie dziwi. Przed sklepem kamera w sklepie tez a sprzedawali pijanym.. Na bloku kamera skierowana na ten dom. Jakie to proste. Policja się wcale nie interesowała tym co robią. To trwa latami. Sami recydywisci ci młodzi. Czuli i nadal czują się jak u siebie. Do roboty nie chodzą. Szwendaja się po weneji i ulicy. Strach iść z dziećmi na spacer nad jezioro.

  • 16.06.2018 07:48  Odpowiedz na komentarz

    jesli to prawda ze handlowal smiercią to sprawiedliwość go dopadła. gniezno o jednego morderce mniej ale to ciągle za mało bo gnoje mnożą się jak grzyby po deszczu

  • 16.06.2018 07:29  Odpowiedz na komentarz

    Patologia. Młodzi ludzie siedzący na schodach. Do roboty by się nieróbstwo wzięło.

PODOBNE TEMATY
Mieszkańcy ignorują zakaz wstępu na cmentarze Wielu mieszkańców zupełnie ignoruje zakaz wstępu na cmentarze wprowadzony z powodu koronawirusa. Chociaż... Sobota, 4 kwietnia 2020
Pacjent z raną brzucha zgłosił się do przychodni w Trzemesznie! Miał objawy sugerujące zakażenie koronawirusem! Dzisiaj ok. godz. 12.00 do przychodni Luxmed w Trzemesznie zgłosił się 45-letni mężczyzna, mieszkaniec... Czwartek, 2 kwietnia 2020
Pierwsze mandaty za łamanie nowych przepisów Policjanci wystawili pierwsze mandaty osobom, który nie stosowały się do nowych przepisów dotyczących... Środa, 1 kwietnia 2020
Uwaga! Utrudnienia w ruchu na ul. Żwirki i Wigury w Gnieźnie Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym dla kierowców, które... Środa, 1 kwietnia 2020