Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Niespełna dwa tygodnie do startu

Czwartek, 14 czerwca 2018
  • XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Niespełna dwa tygodnie do startu

Fantastyczna, urozmaicona, najeżona wieloma niespodziankami niemal 50-kilometrowa trasa, nagrody dla wszystkich załóg, bezpłatne przedwakacyjne przeglądy samochodów na mecie, dwa puchary - za zwycięstwo oraz zajęcie 38 miejsca - to w telegraficznym skrócie niektóre tylko atrakcje XXVI Rodzinnego Rajdu Samochodowego Firmy Szpot, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2018 roku ze startem i metą w Swarzędzu.

Tegoroczny rajd znajduje się bowiem w oficjalnym programie obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza, a zatem cała trasa będzie poprowadzona przez najciekawsze, najbardziej urokliwe zakątki miasta i gminy.
 
Na liście startowej jest już niemal 30 załóg, a zapisy możliwe są przez stronę www.rajdy.szpot.pl lub w salonach firmy Szpot w Swarzędzu ulica Wrzesińska 174 i 191 oraz w Poznaniu ul. Kaliska 2 w godzinach od 7 do 19.00 a w soboty od 7 do 15.00. Wpisowe wynosi 30 złotych od załogi. Biuro Rajdu będzie czynne przy Pływalni Wodny Raj ul. Kosynierów 1 w Swarzędzu w niedzielę 24 bm od godziny 8.30, a załoga z numerem startowym 1 wyjedzie na trasę o godzinie 10.00.

Meta znajdować się będzie tradycyjnie w Centrum Obsługi Samochodów firmy Szpot przy ul. Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu, a w ramach Wielkiego Rajdowego Pikniku odbędzie się m.in. aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, a cały dochód z niej zostanie przekazany na organizację wakacyjnego wypoczynku podopiecznych Stowarzyszenia.

Nagroda główną tegorocznego Rajdu będzie, poza okazałym pucharem, rower marki Romet. Będą nagrody dla największego pechowca, dla załogi najbardziej ciekawie nawiązującej do 380-lecia Swarzędza. Natomiast tydzień po zakończeniu Rajdu ogłoszony zostanie werdykt w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcia z trasy.

Zapraszamy do zapisywania się do udziału w XXVI Rajdzie Firmy Szpot przypominając, że maksymalna liczba załóg, jaka może wziąć udział w tej imprezie wynosi 100 i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje szczegółowe można otrzyma pisząc na adres rajdy@szpot.pl oraz telefonując pod numer 696 429 859.
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Król Jimny Kilkadziesiąt osób przybyło w środę, 20 lutego, wieczorem do salonu marki Suzuki firmy Szpot w Swarzędzu... Czwartek, 21 lutego 2019
Oferta wyprzedażowa w nowym salonie Hyundai Szpot. Nowy Salon. Twoja Przestrzeń. Większe Możliwości Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego nowego Salonu i zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedażową... Piątek, 18 stycznia 2019
Sprawdź ofertę wyprzedaży w nowym salonie Hyundai Szpot Nowy salon. Twoja przestrzeń. Większe możliwości. Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego Nowego... Środa, 21 listopada 2018
Combo Life wjechało do naszych salonów piknikowo Trwająca w dniach 12 - 20 października premiera Nowego Opla Combo Life miała w sobotę piknikowy charakter. Poniedziałek, 15 października 2018