Logo

REKLAMA
Plik banneru

XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Niespełna dwa tygodnie do startu

Artykuł dodany: Czwartek, 14 czerwca 2018
XXVI Rodzinny Rajd Samochodowy Firmy Szpot! Niespełna dwa tygodnie do startu
REKLAMA

Fantastyczna, urozmaicona, najeżona wieloma niespodziankami niemal 50-kilometrowa trasa, nagrody dla wszystkich załóg, bezpłatne przedwakacyjne przeglądy samochodów na mecie, dwa puchary - za zwycięstwo oraz zajęcie 38 miejsca - to w telegraficznym skrócie niektóre tylko atrakcje XXVI Rodzinnego Rajdu Samochodowego Firmy Szpot, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca 2018 roku ze startem i metą w Swarzędzu.

Tegoroczny rajd znajduje się bowiem w oficjalnym programie obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza, a zatem cała trasa będzie poprowadzona przez najciekawsze, najbardziej urokliwe zakątki miasta i gminy.
 
Na liście startowej jest już niemal 30 załóg, a zapisy możliwe są przez stronę www.rajdy.szpot.pl lub w salonach firmy Szpot w Swarzędzu ulica Wrzesińska 174 i 191 oraz w Poznaniu ul. Kaliska 2 w godzinach od 7 do 19.00 a w soboty od 7 do 15.00. Wpisowe wynosi 30 złotych od załogi. Biuro Rajdu będzie czynne przy Pływalni Wodny Raj ul. Kosynierów 1 w Swarzędzu w niedzielę 24 bm od godziny 8.30, a załoga z numerem startowym 1 wyjedzie na trasę o godzinie 10.00.

Meta znajdować się będzie tradycyjnie w Centrum Obsługi Samochodów firmy Szpot przy ul. Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu, a w ramach Wielkiego Rajdowego Pikniku odbędzie się m.in. aukcja prac wykonanych przez członków Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu, a cały dochód z niej zostanie przekazany na organizację wakacyjnego wypoczynku podopiecznych Stowarzyszenia.

Nagroda główną tegorocznego Rajdu będzie, poza okazałym pucharem, rower marki Romet. Będą nagrody dla największego pechowca, dla załogi najbardziej ciekawie nawiązującej do 380-lecia Swarzędza. Natomiast tydzień po zakończeniu Rajdu ogłoszony zostanie werdykt w konkursie fotograficznym na najciekawsze zdjęcia z trasy.

Zapraszamy do zapisywania się do udziału w XXVI Rajdzie Firmy Szpot przypominając, że maksymalna liczba załóg, jaka może wziąć udział w tej imprezie wynosi 100 i o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje szczegółowe można otrzyma pisząc na adres rajdy@szpot.pl oraz telefonując pod numer 696 429 859.
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno