Logo

REKLAMA
Plik banneru

Dobry start Diamentu Gniezno podczas Triathlonu Lwa

Artykuł dodany: Czwartek, 14 czerwca 2018
Dobry start Diamentu Gniezno podczas Triathlonu Lwa
REKLAMA

W miniony weekend ekipa Diamentu Maciejka Gniezno zawitała do Lusowa, gdzie jak co roku wzięła udział w Triathlonie Lwa. Młodzi zawodnicy z Gniezna zdominowali starty młodzieżowe stając na podium w każdej kategorii wiekowej.

ALBUMY ARTYKUŁU:

W wyścigu aquathlonu dziewcząt K10 zwyciężyła Pawlicka Dobrochna, a tuż za nią z tym samym czasem dobiegła Wanessa Sierakowska, piąta była Karina Ślugajska. W starszej grupie K12 Klaudia Tomaszewska zajęła drugie miejsce, natomiast wśród chłopców M12 zdecydowanie wygrał Maciej Tomczak, Kuba Budzyński był piąty. Młodzicy tym razem rywalizowali w aquathlonie na dystansie 400m pływania i 2 km biegu. Pierwszy z wody wyszedł Bartosz Majorczyk, niestety błąd na trasie biegowej kosztował go cenne sekundy i ostatecznie miejsce poza podium. Finalnie po zaciętym finiszu Jonasz Gleba zajmuje 2 miejsce, Franciszek Leśny jest trzeci, Bartosz Majorczyk czwarty, natomiast Adam Bieliński kończy na 5 miejscu.

Na dystansie 1/8 IM w stawce blisko 300 zawodników Agata Zachwieja zajęła bardzo dobre 4 miejsce OPEN, a 1 w kategorii K20. Na uwagę zasługuje fakt,że nasza 17-letnia Agata była również najmłodszą zawodniczką całej stawce. Wśród mężczyzn M20 Eryk Szuba jest 9 , Maciek Matusz 33, natomiast Tomasz Gleba kończy jako 9 zawodnik M40.

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy GTT Maciejka Diament Gniezno będą rywalizować w kolejnych zawodach Pucharu Polski w Lipianach.
tekst: Informacja prasowa
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno