Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Poseł PiS bez kultury? Krzysztof Ostrowski z niezapowiedzianą wizytą u prezydenta

Środa, 13 czerwca 2018
  • Poseł PiS bez kultury? Krzysztof Ostrowski z niezapowiedzianą wizytą u prezydenta
REKLAMA

Podstawy kultury wymagają, aby zapowiedzieć swoją wizytę - czy udajemy się w gości, czy na rozmowę do urzędnika państwowego. Najwyraźniej zapomniał o tym Krzysztof Ostrowski - poseł Prawa i Sprawiedliwości, który dzisiaj pojawił się z niezapowiedzianą wizytą u Prezydenta Miasta Gniezna.

Być może posiadanie immunitetu sprawiło, że poseł Prawa i Sprawiedliwości uważa, ze wszystko mu wolno. Dzisiaj pojawił się z niezapowiedzianą wizytą u włodarza Pierwszej Stolicy. Tomasz Budasz poinformował o tym na swoim profilu na facebook'u:
"Chciałem Was poinformować, że i ja - podobnie jak włodarze miast w całym kraju - doświadczyłem dziś nieoczekiwanej wizyty jednego z parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. Było to o tyle zaskakujące, że Pan poseł pytał mnie o rzeczy oczywiste i dostępne szerokiej opinii publicznej. Dziwi mnie tylko tryb i forma tej niezapowiedzianej wizyty, której na zaproszenie parlamentarzysty towarzyszyli dziennikarze lokalnych i ogólnopolskich mediów. Liczę, że kolejne wizyty reprezentanta Pierwszej Stolicy z Wiejskiej wniosą nieco więcej do rozwoju Naszego miasta."

Kampania wyborcza zbliża się wielkimi krokami, co przez takie sytuacje jak dzisiejsza dobitnie widać. Cóż - podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna, więc pozostaje mieć nadzieję, że poseł nabierze kultury w dalszej części kampanii.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Facebook Tomasza Budasza

Napisz komentarz

Komentarze(17)

  • 14.06.2018 23:36  Odpowiedz na komentarz

    to raczej urząd jest dla ludzi a nie ludzie dla urzędników. Widać z jakiego klucza ćwierka moje-gniezno.pl

    16.06.2018 16:42

    Portalu rodzinnie powiązanego z jednym z kandydatów na prezydenta nie nie pobije. Już jawnie uczestniczy w kampanii wyborczej. Nie wpuścił komentarza mojego i mojego kolegi które były niekorzystne dla PiS. Ale wpuszcza paskudne komentarze na drugą stronę. Po tej kampanii będzie to portal totalnie skompromitowany. Apeluję ogłośmy bojkot nieobiektywnego portalu

  • 14.06.2018 12:39  Odpowiedz na komentarz

    Raczej jak się przychodzi do urzedzu nie trzeba się zapowiadać to nie prywata a stwierdzenia pod koniec artykułu o mężczyźnie raczej są nie na miejscu jak na portal informacyjny.

  • 14.06.2018 07:48  Odpowiedz na komentarz

    a kto to jest Dzionek, Damazy i Klejborowski? pytam serio

  • 13.06.2018 22:07  Odpowiedz na komentarz

    Strażnicy stale narzekają że tak mało zarabiają. Co u nich jestem to na dole w pokoju to stale mówią że mają prawie tyle co najniższa krajowa gdy inni w urzędzie mają o wiele więcej i nie muszą chodzić po ulicach.
    Proszę więc podać zarobki strażników miejskich na tle inny stanowisk urzędniczych.

  • 13.06.2018 21:18  Odpowiedz na komentarz

    kawał hamana z Ostrowskiego ale co się dziwić wiadomo z jakiej partyjki pochodzi i kto go przysłał I sekretarz KC PiS

    14.06.2018 12:23

    To ty ex-sekretarzu pzpr jesteś cham-manem. Na prywatne wizytki u kolesiów chodzi się zapraszany a na wizytę do zarządcy olbrzymimi pieniędzmi publicznymi wpada się niespodziewanie i robi się kipisz dokumentów,szczególnie w przypadku gdy są poważne podejrzenia,że zarządcy pubilcznymi pieniędzmi nie są uczciwi i mataczą unikając nadzoru społecznego nad tymi pieniędzmi.Tak więc poseł Ostrowski nadal zachowuje się za kulturalnie.

  • A dlaczego nikt z dziennikarzy nie drukuje odpowiedzi, jakich udzielił Prezydent Budasz radnym Miasta Gniezna na ich interpelacje - zapytania ? Może jednak odpowiedzi Prezydenta Budasza rzeczywiście były, nie na temat, a może nawet były, delikatnie mówiąc - niegrzeczne ??

    13.06.2018 21:34

    Bardzo dobre pytanie. A odpowiedź: bo tam nie było prawdziwych dziennikarzy.

  • 13.06.2018 19:59  Odpowiedz na komentarz

    Brawo pan Budasz został zmuszony do odpowiedzi bez konsultacji i wsparcia Damazego p.Dzionek i Klejborowskiego oraz p.Skarbnik .Pan Ostrowski zagrał ostro ,przeciwnik nie mógł się przygotować .Wszyscy wiedzą w urzędzie że nasz Szef bez swojej drogiej świty nic nie znaczy.

    13.06.2018 21:30

    Wreszcie ruszył się więc brawa dla posła Ostrowskiego! Jeszcze powinien mu zrobić USG gabinetu i ksero-kopie dokumentów z przetargów to miałby super materiał dla Anity Gargas z zabrejzowanego Gniezna.

  • 13.06.2018 19:20  Odpowiedz na komentarz

    Dziwię się tylko mediom lokalnym, że na tę chucpę poszli.

  • 13.06.2018 19:20  Odpowiedz na komentarz

    To do Pana Budasza trzeba się zapowiedzi i podać pytania jakie chce się zadać.!!!Komuno wróć

  • 13.06.2018 19:14  Odpowiedz na komentarz

    No i słoma z papci pana posła Ostrowskiego wyszła.

  • 13.06.2018 15:52  Odpowiedz na komentarz

    Co wyprawia ten pis to tragedia. Teraz przed wyborami będą chwytać się każdego sposobu aby wypromować swojego kandydata na prezydenta. Boją się prezesa Pisu, że ich pogoni po przegranych wyborach? Tak to wygląda.

  • 13.06.2018 14:56  Odpowiedz na komentarz

    Pan Ostrowski swego czasu powiedział, że cieszy się , że zostal posłem bo "lubi być decyzyjny'. No cóż, tymczasem musi glosować jak prezes każe i nie może absolutnie wychylać się z partyjnej dyscypliny. Prezes kazał, to musiał prezydenta nawiedzić. Taka tam wizytka..
    .Czy to nie za duża cena panie pośle - tracić godnośc za cenę bycia w sejmie? I to w tak żenującym towarzystwie posła Piety, posła Żalka, posłanki Pawłowicz, posła Piotrowicza, posła Kuchcińskiego, mazurek, Kępy.... i długo by jeszcze wymieniać.

    13.06.2018 21:40

    Odezwał się jeden z 6-ciu króli od Ryśka .

PODOBNE TEMATY
Pierwszy pomnik przyrody w Gnieźnie 9 listopada 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste odsłonięcie pierwszego... Środa, 14 listopada 2018
Święto Niepodległości w Pierwszej Stolicy Polski Uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczęły się w niedzielę już o godz.... Poniedziałek, 12 listopada 2018
Świętowali Niepodległość pod biurem parlamentarnym Śpiewaniem pieśni patriotycznych uczcili setną rocznicę odzyskania niepodległości gnieźnianie, którzy... Sobota, 10 listopada 2018
Ambasador Kazachstanu spotkał się z gnieźnieńskimi przedsiębiorcami Dzisiaj Gniezno odwiedził ambasador Kazachstanu w Polsce Margułan Baimuchan. Szef misji dyplomatycznej... Piątek, 9 listopada 2018