Logo

REKLAMA
Plik banneru

Policja prosi świadków kolizji o pomoc w ustaleniu sprawcy

Artykuł dodany: Wtorek, 12 czerwca 2018
Policja prosi świadków kolizji o pomoc w ustaleniu sprawcy
REKLAMA

Policjanci z Trzemeszna wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło 4 czerwca br. w Wymysłowie. Kierujący samochodem koloru ciemnego, najprawdopodobniej marki Renault, jadąc z kierunku Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi uderzył w pojazd Toyota Yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone drągi rogatkowe. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją.

Komisariat Policji w Trzemesznie prowadzi czynności wyjaśniające w związku z kolizją drogową, do której doszło w dniu 4 czerwca 2018 roku około godz. 8.45 na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie. Kierujący samochodem koloru ciemnego najprawdopodobniej marki Renault jadąc z kierunku Trzemeszna w kierunku Gniezna na prostym odcinku drogi nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu osobowego marki Toyota Yaris, którego kierujący zatrzymał się na przejeździe kolejowym z uwagi na opuszczone drągi rogatkowe. Sprawca zdarzenia oddalił się w kierunku Gniezna.

Świadków powyższego zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Bartoszem Marczewskim z Komisariatu Policji w Trzemesznie, tel. 61 426 03 50.
 
źródło: Policja
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Tomek
12.06.2018 17:59

A na rogatkach to kamery nie ma?

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno