Logo

Miejska plaża ponownie na Rynku! Obok stanie kurtyna wodna

Artykuł dodany: Poniedziałek, 11 czerwca 2018
Miejska plaża ponownie na Rynku! Obok stanie kurtyna wodna
REKLAMA

Na gnieźnieńskim Rynku powstaje plaża. Za jej budowę odpowiedzialny jest Zakład Zieleni Miejskiej. Coroczna inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu kilku dni. Tradycyjnie mieszkańcy będą mogli korzystać z leżaków "pod palmami". Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, obok - w najgorętsze dni - ma zostać ustawiona również kurtyna wodna.


tekst: Andrzej Bukowski
foto: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (9)

Czy jeszcze o czymś zapomniałem ?
15.06.2018 08:39

Tak . zapomniałem na nowej plaży np: o prysznicu czy o kurtynie wodnej dla każdego kto po opalaniu jest mocno nakremowany, a chciałby wejść do wody nie zanieczyszczając jej chemią i tłuszczami.

Odpowiedz
Czy o czymś zapomniałem ?
15.06.2018 08:36

Na Rynku "plaża", A nad jeziorem Winiary, gdzie nasze dzieci popołudniami i w czasie wakacji powinny bezpiecznie wypoczywać tylko niewygrabiony, brudny piasek z gliną, Obskurna buda ratownika. Pomosty pamiętające księcia Mieszka I bez jakiegokolwiek szerszego miejsca do rozłożenia ręcznika , Pseudo przebieralnia, Brodzik dla najmniejszych dzieci jak "za króla świeczka". Żadnego parkingu dla osób dojeżdżających z innych dzielnic Gniezna samochodami. Ani jednego leżaka do wypożyczenia. Ani pół boiska do pogrania plażową piłką. Ani jednej bujanej ławki z zadaszeniem przeciw słońcu ( do wypożyczenia). Sama "plaża" tak mała, że w niedziele koc leży przy kocu. Zupełny brak ławek z oparciem na obrzeżu "plaży". A o zapleczu garmażeryjno - spożywczym to już nawet nie warto wspominać. O codziennie opóźnianych 10 ciu koszach na brudne papierki po kanapkach czy pojemnikach do segregacji czystego papieru, butelek PET czy butelek szklanych to już nie będę wspominał. Tylko siąść i płakać nad tym GNIEZNEM DLA GNIEŹNIAN. Kolejny przykład braku Gospodarza w mieście

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Maniek - 15.06.2018 17:06

za flaka było inaczej gdzie te czasy

Urzednik
12.06.2018 17:31

Kolejny debilny wyczyn Budasza.Jak długo będziemy znosić jego nieodpowiedzialne poczynania. Ludzie obudźcie się wreszczie i spójrzcie na co są wydawane wasze pieniądze.Kolejny syf na Rynku. Jedna wielka kuweta.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Tomasz - 13.06.2018 21:21

ale masz gościu nasrane łeb zryty i kit

Prosimy o odpowiedź
12.06.2018 12:22

Czy to jest tak, że skoro płaci się horrendalne pensje to potem brakuje na basen odkryty dla mieszkańców ?

Odpowiedz
Wściekły
12.06.2018 11:04

Czy Zakład Zieleni Miejskiej, który nawet nie potrafi uporać się z uporządkowaniem gnieźnieńskich parków jest stworzony przez Prezydenta Budasza do tworzenia takich piaszczystych plaż na Rynku ? Czy tam posadzą choć jedno żywe drzewo ? A może posieją choć 1 metr prawdziwej trawy ?

Odpowiedz