Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Rolety wewnętrzne i moskitiery tylko od ALU-TYM

Poniedziałek, 7 stycznia 2019
  • Rolety wewnętrzne i moskitiery tylko od ALU-TYM

Firma ALU-TYM oferuje najwyższej jakości rolety wewnętrzne, dachowe i moskitiery. W swojej ofercie posiada bogaty wybór zarówno materiałów i kolorów, z których wykonane są rolety wolnowiszące, w kasecie z prowadnicami, w półkasecie, materiałowe dzień i noc, a teraz także zewnętrzne. Szukasz moskitiery na swoje okno? W ALU-TYM znajdziesz moskitiery ramkowe, przesuwne, plisowane - zarówno okienne, jak i drzwiowe. Zadzwoń i umów się na profesjonalną wycenę ochrony Twojego mieszkania lub domu przed nieproszonymi insektami. Telefon: (+42) 534 625 245.


tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • 25.07.2018 12:22  Odpowiedz na komentarz

    A wcale nie tak dawno była reklama BELUX... Też same superlatywy. Ja wolę konkretny produkt wziąć pod lupę i rozpytać w danej firmie co jak i z czym. Jaka cena, gwarancja, zobaczyć u poprzednich klientów jak to było u nich z wykonaniem. Cena, jakość i gwarancja - To są podstawowe rzeczy przy wyborze firmy.

  • 22.06.2018 20:37  Odpowiedz na komentarz

    Polecam firmę, konkurencyjne ceny,staranność wykonania

  • Profesjonalne podejscie do klienta, terminowosc oraz bardzo dobre ceny. Polecam ta firmę

PODOBNE TEMATY
Dekoracja okien i parapetów. Jak zrobić to stylowo? Gustowne przystrojenie okien może upiększyć wygląd niejednego pokoju. Znudziły Ci się tradycyjne firanki... Poniedziałek, 31 sierpnia 2015