Logo

Barwny festyn integrujący całe rodziny

Artykuł dodany: Sobota, 9 czerwca 2018
Barwny festyn integrujący całe rodziny
REKLAMA

Na zielonym zapleczu Przedszkola nr 12 odbył się rodzinny festyn integracyjno-profilaktyczny zorganizowany przez Radę Osiedla Konikowo wraz Przedszkolem Plastusiowo. 7 czerwca 2018 roku na każdego, kto przybył na imprezę, czekała kiełbaska z grilla oraz pyszny "gulasz cygański".

ALBUMY ARTYKUŁU:

Dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zamków, wziąć udział w wielu konkurencjach z nagrodami, posiedzieć w prawdziwym radiowozie Policyjnym i w aucie Straży Miejskiej oraz przymierzyć kask strażacki.

Przebyli licznie mieszkańcy Konikowa i rodziny z dziećmi uczęszczającymi do Przedszkola Plastusiowo mieli również okazję obejrzeć pokazy drużyny antyterrorystycznej. Natomiast dzieci z przedszkola pod okiem barwnie poprzebieranych wychowawczyń zaprezentowały śliczne piosenki adresowane do swoich rodzin.

Dzięki takim spotkaniom mieszkańcy mogą w miłej, rodzinnej atmosferze przy kawce i smacznym ciastku porozmawiać nie tylko ze swoimi bliższymi i dalszymi sąsiadami, ale również z obecnymi na festynach władzami miasta i radnymi osiedlowymi.

Dyrekcja Przedszkola oraz Rada Osiedla Konikowo bardzo dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia czerwcowego festynu - zwłaszcza rodzicom dzieci z przedszkola, dostawcom, wolontariuszom ze Stowarzyszenia Skrzydła, Straży Miejskiej, Policji oraz Straży Pożarnej.
 
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno