Logo

Dzień Dziecka u "Polnych Kwiatów"

Artykuł dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Dzień Dziecka u
REKLAMA

6 czerwca 2018 w Przedszkolu nr 6 "Polne Kwiaty" w Gnieźnie odbył się piknik sportowo-rekreacyjny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. Sprzyjająca pogoda pozwoliła przedszkolakom ze wszystkich oddziałów na spędzenie czasu na powietrzu.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Świętowanie rozpoczęto od wspólnego głośnego czytania "Lokomotywy" Juliana Tuwima zorganizowanego z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom i jej praktycznej interpretacji. Przedszkolaki sprawnie przeliczały wagony i z zaangażowaniem podjęły się ćwiczeń ortofonicznych i ruchowych opowiadających o niezwykłych pasażerach tego pociągu.

Zaskakującą niespodzianką dla dzieci była wizyta sportsmenki-bokserki Karoliny Koszeli, która zorganizowała profesjonalny trening zapraszając przedszkolaków do wspólnych konkurencji sportowych. Było przy tym sporo śmiechu, radości, a także głośnego dopingu dla startujących zawodników, którzy nagradzani byli drobnymi gadżetami przygotowanymi przez panią Karolinę.

Przedszkolakom przygrywał pan Henio - gnieźnieński kataryniarz. Jego katarynka pięknie wybrzmiewała różne melodie, chętni mogli również spróbować gry na tym nietypowym instrumencie. Nie zabrakło też tańców i pląsów przy muzyce, zabaw rekreacyjnych z chustą animacyjną, konkurencji sportowych czy malowania kredą. Sporo emocji wzbudził też pokaz baniek mydlanych. Po tak aktywnym, pełnym wrażeń dniu wszystkim wybornie smakowała grochówka i kiełbaski przygotowane przez panie kucharki.
 

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno