Logo

Kolejne Mistrzostwo w wykonaniu PS Gniezno

Artykuł dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Kolejne Mistrzostwo w wykonaniu PS Gniezno
REKLAMA

2 czerwca 2018 roku młodzi piłkarze z Piłkarskiej Szkółki Gniezno zdobyli mistrzostwo ligi Red Box w roczniku 2010. Młodzi Gnieźnianie rywalizowali w gronie 18 zespołów z Wielkopolski. System rozgrywek to gra każdy z każdym oraz utworzenie ekstraligi jako rundy rewanżowej.

Gnieźnianie wykazali się nie tylko niesamowitą ambicją, ale też niesamowitą skutecznością w rozgrywkach i jeszcze lepszą obroną. Przez wszystkie 15 meczy, najpierw w rundzie zasadniczej, a później w finałowej ekstralidze stracili tylko 4 bramki, strzelając aż 37. Jak się okazało, w całych rozgrywkach niesamowici chłopacy zanotowali 14 zwycięstw i jeden remis na 15 meczy wygrywając bezsprzecznie całą ligę. W tyle pozostawili tak uznane kluby, jak Warta Poznań (wygrana 5-0) czy Komorniki, SPWP Przysiudy, Canarinhos Skórzewo i wiele innych.

Na koniec podopieczni trenera Mariusza odebrali puchar i medale za zwycięstwo w rozgrywkach i podobnie jak ich starsi koledzy z rocznika 2008 mogli świętować. A już za tydzień młodzi adepci udadzą się na specjalny Puchar Red Boxa, w którym będzie uczestniczyło 14 zespołów z Poznania i okolic.
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno