Logo

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

Artykuł dodany: Czwartek, 7 czerwca 2018
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja
REKLAMA

Aspirant Bartosz Radomski - dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kłecku zatrzymał po służbie 34-letniego złodzieja. Mieszkaniec gminy Janowiec Wielkopolski będąc pod wpływem alkoholu ukradł rower zaparkowany pod sklepem w Mieleszynie. Warty 600 złotych jednoślad już wrócił do właścicielki. Złodziej usłyszał zarzut kradzieży i kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

ALBUMY ARTYKUŁU:

O kradzieży roweru asp. Bartosz Radomski z Komisariatu Policji w Kłecku dowiedział się w środę wieczorem, w czasie wolnym od służby. Z relacji poszkodowanej wynikało, że jednoślad zaparkowała w pobliżu jednego z miejscowych sklepów spożywczych i w pewnym momencie zniknął. W pobliżu sklepu kręcił się mężczyzna, którego kilka godzin wcześniej podczas służby funkcjonariusz legitymował. Policjant wziął sprawę w swoje ręce. Udał się swoim prywatnym samochodem w poszukiwaniu złodzieja. Po przejechaniu około kilometra zauważył i rozpoznał jadącego na rowerze mężczyznę. Jednoślad odpowiadał przekazanemu przez kobietę opisowi. Czujność funkcjonariusza po służbie nie zawiodła. Policjant poinformował o sytuacji dyżurnego gnieźnieńskiej jednostki, a następnie podjął interwencję z przybyłym na miejsce patrolem. Odzyskany rower przekazał właścicielce. Sprawca kradzieży miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (7 czerwca) usłyszał zarzut kradzieży i kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

Przypominamy wszystkim właścicielom i użytkownikom rowerów, aby zadbali o bezpieczeństwo swoich jednośladów. Zachęcamy do stosowania blokad i zabezpieczeń posiadających certyfikaty, które dają większą gwarancję uniknięcia kradzieży.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno