Logo

Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu

Artykuł dodany: Środa, 6 czerwca 2018
Kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu
REKLAMA

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 40-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta prowadziła Renault i miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Kostrzewskiego uderzyła w znak drogowy. Teraz za popełnione przestępstwo i wykroczenie grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (6 czerwca) po godzinie 1.00 policjanci wydziału ruchu drogowego pojechali na ulicę Kostrzewskiego w Gnieźnie, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca Renault na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wjechała na wysepkę dzielącą pasy ruchu i uderzyła w znak drogowy, a następnie zatrzymała się na lewej stronie jezdni.

Od kierującej Renault, 40-letniej kobiety, policjanci wyczuli alkohol. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości  okazało się, że miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Kobieta odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat więzienia. Poniesie również konsekwencje za spowodowanie kolizji.
 
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno