Logo

Shakin' Dudi rozpocznie Królewski Festiwal Artystyczny 2018!

Artykuł dodany: Wtorek, 5 czerwca 2018
Shakin' Dudi rozpocznie Królewski Festiwal Artystyczny 2018!
REKLAMA

Koncert polskiego króla neo-swinga Shakin' Dudiego otworzy 14 czerwca tegoroczną edycję Królewskiego Festiwalu Artystycznego w Gnieźnie. Zgodnie z mottem festiwalu, łączącego "sześć stanów skupienia kultury", 12 letnich weekendów w pierwszej stolicy Polski wypełni kilkadziesiąt wydarzeń: od dużych, plenerowych koncertów, przez seanse kina letniego i "Koronację Królewską", aż po kameralne występy grajków i teatrów ulicznych.

Shakin' Dudi, który wystąpi na Placu św. Wojciecha (14 czerwca, o godz. 20:00), to swingowo-rock'n'rollowe wcielenie Ireneusza Dudka, bluesmana i wieloletniego dyrektora katowickiego Rawa Blues Festival. Projekt pn. Shakin' Dudi znany jest przede wszystkim z okraszonych humorystycznymi tekstami przebojów, takich jak "Och, Ziuta!", "Za 10 minut 13:00" czy "Au sza la la la".

Czwartkowy koncert zespołu Ireneusza Dudka odbędzie się bezpośrednio po transmisji meczu otwarcia Mistrzostw Świata Rosja 2018, w zlokalizowanej również na Placu św. Wojciecha, miejskiej Strefie Kibica.
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno