moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Wielkopolskie Miss na czerwonym dywanie w Cannes!

Wtorek, 29 maja 2018
  • Wielkopolskie Miss na czerwonym dywanie w Cannes!

W dniach 8-19 maja odbywa się 71. Festival de Cannes, podczas którego obecna jest Zuza Słaboszewska (Wielkopolska Miss Internetu 2017, Wielkopolska III Wicemiss 2017 oraz TOP 10 Miss Polski), Ewelina Kleszczyńska (Miss Wielkopolski 2014), Aleksandra Szczęsna(Wielkopolska Miss Foto 2016) oraz producent konkursu Sławomir Stopczyk.

W sobotni wieczór mieli oni okazję uczestniczyć w gali Polska Noc w Cannes gdzie odbyła się premiera m.in. filmu "Zimna Wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Podczas gali mieli możliwość spotkania osobiście m.in. top modelki Anja Rubik oraz znanego polskiego aktora Borys Szyc.

Podczas pobytu na festiwalu mieli okazję być na czerwonym dywanie oraz na premierach filmów "Under The Silver Lake" Davida Mitchell'a oraz "Solo: A Star Wars Story" Ron'a Howarda'a.

Już 22. czerwca w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim (Wolności 2) odbędzie się Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss 2018, podczas której po raz kolejny zostanie przyznana korona dla najpiękniejszej dorosłej i nastoletniej Wielkopolanki. Zwyciężczynie konkursu będą reprezentować Wielkopolskę w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach piękności. 34 finalistek będzie walczyć o koronę Wielkopolskiej Miss oraz 10 o koronę Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Kandydatki zostały wyłonione w kwalifikacjach przeprowadzanych na terenie województwa oraz podczas półfinału który odbył się 10. marca w klubie Pacha w Poznaniu.

Jakie będą zwyciężczynie tegorocznej edycji Wielkopolskiej Miss? Zobaczymy, ale już same wybory Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek na pewno dostarczą wielu wrażeń. Konkurs Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek to wydarzenie mające bogatą tradycję i renomę wśród świata mody, biznesu, mediów, ale przede wszystkim budzące niesamowite emocje wśród wszystkich Polaków.

Miejsce finału nie zostało wybrane przypadkowo. Gospodarzem tegorocznej gali finałowej został Ostrów Wielkopolski, miasto z tradycjami dot. konkursów piękności, miasto które po raz kolejny zapisze się w historii wielkopolskiego świata piękna.
 
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Ostatni casting do konkursu Wielkopolska Miss 2020 Już w najbliższą sobotę, 14 marca, odbędzie się ostatni casting do największego, najstarszego i najbardziej... Wtorek, 10 marca 2020
Znamy Wielkopolską Miss i Wielkopolskiego Mistera 2019! Za nami Gala Finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Mister 2019! 22 czerwca (sobota) około godz. 22.00... Czwartek, 27 czerwca 2019
Python kurs - czego można się nauczyć? Kursy Python są przeznaczone dla tych, którzy chcą się uczyć, od podstaw po możliwości zawodowe, nowoczesnego,... Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Poznaliśmy finalistki konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019! W piątek 26. kwietnia w Novotel Poznań Centrum odbył się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska... Wtorek, 30 kwietnia 2019