Logo

Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?

Artykuł dodany: Czwartek, 24 maja 2018
Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?
REKLAMA

Rynek usług pozabankowych jest niezwykle dynamiczny. Dotyczy to zarówno samego tempa jego rozwoju jak i następujących na nim zmian prawnych. Tym, co się nie zmienia jest natomiast fakt, że niezależnie od tego, co dzieje się w pożyczkowej rzeczywistości najważniejszy powinien być Klient i jego potrzeby! Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług firmy pożyczkowej, dowiedz się na co zwrócić uwagę nim sięgniesz po swoją pierwszą pożyczkę!

Pożyczaj mądrze z Mikrorata!
Nim zdecydujesz się na pożyczkę oferowaną przez firmę pozabankową powinieneś pamiętać o kilku istotnych kwestiach.
Tutaj ważny jest wybór sprawdzonego i rzetelnego pożyczkodawcy, na stronie którego będziesz mógł zapoznać się z całkowitym kosztem pożyczki. Posługując się zamieszczonym tam kalkulatorem od razu dowiesz się, ile przyjdzie nam zapłacić za wsparcie po które właśnie sięgamy, dzięki czemu jeszcze nim złożymy wniosek o pożyczkę, będziemy mogli obliczyć to czy nas na nią stać.
O wiarygodności i rzetelności Mikroraty świadczy fakt, że może ona pochwalić się licznymi certyfikatami m.in. "Rzetelna Firma", "Firma Przyjazna Klientowi", etc. na jej korzyść przemawia także współpraca z BIG InfoMonitor oraz z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych.
Mikrorata uzyskała również pozytywną rekomendację Rekina Finansów - jednego z najbardziej opiniotwórczych blogerów w branży finansowej.
Dodatkowo, duża rozpiętość kwot o które możemy wnioskować od 1000 do nawet 10000 złotych sprawia, że Mikrorata od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.
Kolejnym krokiem, który powinieneś wykonać wybierając pożyczkę jest zapoznanie się z warunkami jakie musisz spełnić, by ją otrzymać. Zwróć tutaj szczególną uwagę na dolną i górną granicę wieku pożyczkobiorcy oraz na wymagane przez pożyczkodawcę dokumenty.
Ostatnia kwestia to okres spłaty - ten również ma istotne znaczenie dla Twojego portfela i kondycji domowego budżetu. W serwisie Mikrorata pieniądze możesz pożyczyć na okres od 13 do 24 miesięcy.

Wskazówka!
Jeśli chcesz mieć pewność, że spłacisz swoje zobowiązanie w terminie korzystaj jedynie z usług uznanych firm pożyczkowych. Nawet jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki - zawsze dokładnie sprawdź to od kogo zamierzasz pożyczyć pieniądze. Pamiętaj, że wybór wiarygodnego pożyczkodawcy to najprostsza i najkrótsza droga do najlepszej pożyczki.

Jak odpowiedzialnie pożyczyć pieniądze, by nie wpaść w finansowe tarapaty? Podsumujmy, pamiętaj o tym, by:
  • "Mierzyć siły na zamiary" tj. nie pożyczać ani mniej, ani więcej niż potrzebujesz, kwota, którą wybierzesz powinna być podyktowana Twoimi możliwościami finansowymi oraz tym jakie czekają Cię wydatki;
  • Sprawdzić rzetelność pożyczkodawcy i warunki pożyczki - tylko korzystając z usług sprawdzonej firmy pozabankowej możesz mieć pewność, że nie zostaniesz oszukany;
  • Zapoznać się ze wszystkimi kosztami pożyczki;
  • Upewnić się, że stać Cię na spłatę zaciągniętego zobowiązania, bowiem wszelkie opóźnienia (zwłaszcza te długofalowe) mogą mieć dla Ciebie i Twojego portfela bardzo przykre konsekwencje.

Wybierając sprawdzoną firmę pozabankową mamy 100% pewność, że w trakcie spłacania pożyczki nie zaskoczą nas żadne dodatkowe koszty i że korzystamy z usług instytucji, która nawet w podbramkowej sytuacji na pewno nas nie zawiedzie. Taka jest właśnie Mikrorata, która od lat cieszy się zaufaniem swoich klientów.

Przekonaj się sam!
tekst: Artykuł sponsorowany

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno