Logo

Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu

Artykuł dodany: Czwartek, 17 maja 2018
Poważny wypadek w Żelazkowie! 3 osoby w szpitalu
REKLAMA

Dzisiaj w godzinach porannych w Żelazkowie na drodze wojewódzkiej DW 260 doszło do zdarzenia, w którym poszkodowane zostały trzy osoby. Na miejsce wysłano strażaków z Gniezna i Niechanowa, Policję oraz karetki Pogotowia Ratunkowego.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Kierujący działaniem ratowniczym w początkowej fazie działań podzielił teren akcji na dwa odcinki bojowe. Główne działania skupiły się na wykonaniu dostępu do poszkodowanej (zakleszczonej) kierującej Fordem oraz pomocy Zespołom Ratownictwa Medycznego w transporcie kobiety do karetki. Działania ratowników zostały skoordynowane pod kątem medycznym ze względu na odniesione obrażenia przez poszkodowaną. Łącznie do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby. Na miejscu Policja prowadziła czynności mające na celu ustalenie okoliczności i personalia uczestniczących w zdarzeniu. Ruch drogowy na drodze został wstrzymany. Na czas działań wyznaczono objazdy. Dalsze działania polegały na pomocy Policji i sorpcji plamy rozlanych płynów eksploatacyjnych z rozbitych aut. W działaniach udział brały trzy zastępy z PSP Gniezno, OSP Niechanowo, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.
 
źródło: PSP Gniezno

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (2)

Maniek
25.05.2018 23:10

Nieważne jak to się stało.Stała się tragedia.Ten odcinek Gniezno -Niechanowo,jest bardzo niebezpieczny.Wiele osób zginęło,nawet nie z własnej winy.Brawura,chęć popisania dobrym atutem,ale niestety chwila nieuwagi.A może jakieś siły nadprzyrodzone,jakieś fatum nad tą drogą krąży?Coś w tym musi być.Przestroga dla wszystkich.Noga z gazu,bądźcie czujni.To nie tor formuły1!!

Odpowiedz
Mmmmmm
21.05.2018 16:59

Jak to się stało ????

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno