Logo

IV Turniej Taneczny "Mali Mistrzowie Tańca"

Artykuł dodany: Środa, 16 maja 2018
IV Turniej Taneczny
REKLAMA

Już po raz czwarty Przedszkole nr 5 "Mali Przyrodnicy" zaprosiło reprezentacje innych gnieźnieńskich przedszkoli do udziału w turnieju tanecznym "Mali Mistrzowie Tańca". Konkurs jak zwykle odbył się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, a przystąpiło do niego 8 grup z przedszkoli nr 1, 2, 3, 5, 6, 9, 12 i 15.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Taneczne popisy dzieci oceniało profesjonalne jury w składzie: Iwona Piechocka-Jóźwiak - instruktor MOK; Olga Kozłowska - instruktor Zumby, Zdzisława Gromadzka - emerytowany nauczyciel przedszkola. Ponadto występy dzieci podziwiali także inspektorzy wydziału edukacji Urzędu Miasta w Gnieźnie - Magdalena Witt i Klaudyna Żak.

Nagrody w konkursie zostały zakupione dzięki funduszom pozyskanym przez przedszkole z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a specjalne statuetki dla wszystkich przedszkoli ufundował Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz. Turniej rozpoczął występ grupy "Kwiatki Ogrodowe" z Przedszkola nr 5 i był to pokaz pozakonkursowy.

Wszystkie grupy konkursowe zaprezentowały wysoki poziom umiejętności tanecznych, jednak ostatecznie jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną grupie dzieci z Przedszkola nr 5, które zatańczyły układ do utworu 24K Magic Bruno Marsa. Pozostałe przedszkola biorące udział w turnieju otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko tych tanecznych.
 

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno