Logo

"Pozwólcie mi żyć", czyli pikieta w wolną niedzielę

Artykuł dodany: Poniedziałek, 14 maja 2018
REKLAMA

W niedzielę na ul. Chrobrego w Gnieźnie odbyła sie Pikieta dla Życia zorganizowana przez Młodzież Wszechpolską. Przeciwnicy aborcji zebrali się, aby publicznie, w dzień wolny od handlu wyrazić swoje poglądy i pomodlić się wśród spacerujących mieszkańców.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Pikieta dla Życia była wyrażeniem opinii na temat aborcji. Jej organizatorzy i uczestnicy są za tym, aby kobiety nie mogły usuwać płodu. Publicznie wyrazili to w niedzielę wolną od handlu, w centrum Pierwszej Stolicy. Kilkadziesiąt osób zebrało się w centrum, aby dyskutować, głośno skandować hasła, rozdawać ulotki oraz białe baloniki, a także odmówić różaniec. Znalazło się również kilka osób, które próbowały zakłócić pikietę. Zostały one wylegitymowane oraz pouczone przez obecnych na miejscu funkcjonariuszy Policji.
 
tekst: Andrzej Bukowski
foto: Rafał Mikuła

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Redatkor
14.05.2018 08:51

Serio? Ludzie z parafii z zamawiaczami 5 piw? Widać ciemnogród wśród pikietujących. Jak chcą to niech rodzą dzieci chore, poczęte w wyniku gwałtu albo co gorsza dla zamawiaczy ciemnoskóre z ojca bolszewika wyznającego judaizm.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno