Logo

Mistrzowska Loteria Hyundai 2018 w salonie Hyundai Szpot - z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018

Artykuł dodany: Niedziela, 13 maja 2018
Mistrzowska Loteria Hyundai 2018 w salonie Hyundai Szpot - z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018
REKLAMA

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Hyundai Szpot, gdzie do 13 lipca będzie można wziąć udział w Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018. Aktywacja została przygotowana z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018.

Uczestnicy loterii staną przed szansą zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w losowaniu, należy odbyć jazdę testową dowolnym modelem Hyundai, a następnie zarejestrować na dedykowanej stronie (mistrzowski.hyundai.pl) kod z otrzymanego kuponu. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Nagrodami w Mistrzowskiej loterii są podwójne pakiety wyjazdowe na Mistrzostwa do Rosji (przelot, zakwaterowanie, bilety na mecz), podwójne bilety na mecz finałowy, podwójne bilety na mecz Polska - Senegal oraz piłki Adidas Match Ball Replica.

Dodatkowo, Klienci odwiedzający salony, którzy zdecydują się na zakup samochodu i zarejestrują go  do 13.07, wezmą także udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką jest samochód - Hyundai i30.  

Z okazji wielkiego, piłkarskiego święta Hyundai przygotował także dedykowaną ofertę - modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO! Znalazły się w niej najbardziej popularne modele w portfolio marki, tj.: Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i wagon.

Wersje GO! wyróżniają się elementami wyposażenia w bardzo korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście jest zgodne z polityką marki Hyundai, zakładającą powszechną dostępność nowych rozwiązań i elementów wyposażenia premium. Dodatkowo, samochody w wersjach GO! zyskały także dedykowane elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka, tapicerka z niebieskimi dodatkami.

Szczegóły Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 i jej regulamin oraz oferta marki Hyundai znajdują się na stronach:

Hyundai Szpot
ul. Wrzesińska 174
62-020 Swarzędz
Tel: 61 652 44 44
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno