Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Mistrzowska Loteria Hyundai 2018 w salonie Hyundai Szpot - z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018

Niedziela, 13 maja 2018
  • Mistrzowska Loteria Hyundai 2018 w salonie Hyundai Szpot - z okazji Mistrzostw Świata FIFA 2018

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Hyundai Szpot, gdzie do 13 lipca będzie można wziąć udział w Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018. Aktywacja została przygotowana z okazji Mistrzostw Świata FIFA Rosja 2018.

Uczestnicy loterii staną przed szansą zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w losowaniu, należy odbyć jazdę testową dowolnym modelem Hyundai, a następnie zarejestrować na dedykowanej stronie (mistrzowski.hyundai.pl) kod z otrzymanego kuponu. Laureaci zostaną wyłonieni w drodze losowania.

Nagrodami w Mistrzowskiej loterii są podwójne pakiety wyjazdowe na Mistrzostwa do Rosji (przelot, zakwaterowanie, bilety na mecz), podwójne bilety na mecz finałowy, podwójne bilety na mecz Polska - Senegal oraz piłki Adidas Match Ball Replica.

Dodatkowo, Klienci odwiedzający salony, którzy zdecydują się na zakup samochodu i zarejestrują go  do 13.07, wezmą także udział w losowaniu nagrody specjalnej, jaką jest samochód - Hyundai i30.  

Z okazji wielkiego, piłkarskiego święta Hyundai przygotował także dedykowaną ofertę - modele w specjalnych wersjach wyposażeniowych GO! Znalazły się w niej najbardziej popularne modele w portfolio marki, tj.: Tucson, i10, i20 oraz i30 w wersji hatchback i wagon.

Wersje GO! wyróżniają się elementami wyposażenia w bardzo korzystnej cenie, oferowanymi do tej pory w wyższych specyfikacjach. Takie podejście jest zgodne z polityką marki Hyundai, zakładającą powszechną dostępność nowych rozwiązań i elementów wyposażenia premium. Dodatkowo, samochody w wersjach GO! zyskały także dedykowane elementy stylistyczne. W zależności od modelu mogą to być czarne, błyszczące lusterka, czarna podsufitka, tapicerka z niebieskimi dodatkami.

Szczegóły Mistrzowskiej Loterii Hyundai 2018 i jej regulamin oraz oferta marki Hyundai znajdują się na stronach:

Hyundai Szpot
ul. Wrzesińska 174
62-020 Swarzędz
Tel: 61 652 44 44
tekst: Informacja prasowa

Napisz komentarz

Komentarze(0)

PODOBNE TEMATY
Król Jimny Kilkadziesiąt osób przybyło w środę, 20 lutego, wieczorem do salonu marki Suzuki firmy Szpot w Swarzędzu... Czwartek, 21 lutego 2019
Oferta wyprzedażowa w nowym salonie Hyundai Szpot. Nowy Salon. Twoja Przestrzeń. Większe Możliwości Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego nowego Salonu i zapoznania się z aktualną ofertą wyprzedażową... Piątek, 18 stycznia 2019
Sprawdź ofertę wyprzedaży w nowym salonie Hyundai Szpot Nowy salon. Twoja przestrzeń. Większe możliwości. Hyundai Szpot zaprasza do odwiedzenia swojego Nowego... Środa, 21 listopada 2018
Combo Life wjechało do naszych salonów piknikowo Trwająca w dniach 12 - 20 października premiera Nowego Opla Combo Life miała w sobotę piknikowy charakter. Poniedziałek, 15 października 2018