Ładowanie danych...

moje-gniezno.pl

PORTAL INFORMACYJNY POWIATU GNIEŹNIEŃSKIEGO

Priorytetowe działania dzielnicowych

Piątek, 11 maja 2018
  • Priorytetowe działania dzielnicowych

Policjanci dzielnicowi z Gniezna prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, debat oraz z bieżącego rozpoznania.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 1
Dzielnicowy, st. asp. Błażej Małolepszy prowadzi działania priorytetowe związane z problemem spożywania alkoholu, zaśmiecania, używania słów nieprzyzwoitych przez grupujące się osoby. Problem ten dotyczy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 2
Dzielnicowy, mł. asp. Zdzisław Saukens prowadzi działania priorytetowe związane z problemem zakłócania porządku publicznego polegającego przede wszystkim na spożywaniu alkoholu w rejonie ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 5
Dzielnicowy, asp. Tadeusz Koperski prowadzi działania priorytetowe związane z problemem parkowania samochodów w strefie zamieszkania w miejscach innych niż wyznaczone, w rejonie skrzyżowań, na przystankach z zatoką autobusową utrudniając ruch pieszym oraz innym pojazdom. Problem dotyczy osiedla Piekary w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 6
Dzielnicowy, asp.Artur Bączek prowadzi działania priorytetowe związane z wykroczeniami w ruchu drogowym polegającymi na parkowaniu pojazdów w miejscach niewyznaczonych. Do zjawiska tego dochodzi na terenie osiedla K. Wielkiego oraz W. Łokietka w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 9

Dzielnicowy, asp. Radosław Fiebich prowadzi działania priorytetowe związane z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów. Problem dotyczy ul. 3 Maja w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 12
Dzielnicowy, asp. sztab. Paweł Braszka prowadzi działania priorytetowe związane z problemem dotyczącym gromadzenia się osób spożywający alkohol, zaśmiecania a także zakłócania ładu i porządku publicznego. Problem ten dotyczy szczególnie miejscowości Łabiszynek.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 13
Dzielnicowy, asp. sztab. Tomasz Pietraszak prowadzi działania priorytetowe związane z problemem gromadzenia się osób spożywających alkohol, zakłócających porządek publiczny. Problem ten dotyczy miejscowości Strzyżewo Kościelne.

Celem powyższych działań ma być poprawa bezpieczeństwa w powyższych rejonach, zapewnienie ładu i porządku publicznego oraz wyeliminowanie zjawisk naruszania przepisów ruchu drogowego. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.
źródło: Policja

Napisz komentarz

Komentarze(3)

  • A kto zna swojego " dzielnicowego"? Ja nie znam !

  • 12.05.2018 12:25  Odpowiedz na komentarz

    Może tak policja poda terminy i miejsca spotkań ze społeczeństwem, bo osobiście od wielu niepamiętnych lat o tym nie słyszałem. Udział w spotkaniu małej grupki na jakimś zamkniętym zebraniu nie jest spotkaniem ze społeczeństwem ani odbytą debatą. Bieżące rozpoznanie policji nie wytrzymuje krytyki ze strony społeczeństwa w obliczu reakcji na zgłoszenia występujących zagrożeń.

  • 12.05.2018 08:30  Odpowiedz na komentarz

    Te problemy opisane w rzekomych planach panów dzielnicowych są od lat i nie trzeba ich zawierać w jakiś wymyślonych planach. Bicie piany pod statystykę. Dalej czytamy,że dzielnicowi będą... To ja się pytam,gdzie byli do tej pory?? Niech wyjdą ze swoich ładnych biur i wyjdą na ulicę tam gdzie problemy ludzi. Czyżby to "będą" znowu ma polegać na tym,że obstawią się pismami do drogówki,patrolówki,kryminalnych i innych i zapełnią swoje Plany odpowiedziami?? Czy dzielnicowi sami popierają te odgórne polecenia pijarowskie dobrej zmiany??

PODOBNE TEMATY
Dron podwodny szukał topielca 16 lutego, wykorzystując "wiosenną" pogodę, strażacy z OSP Witkowo udali się na plażę do Wiekowa, na... Niedziela, 17 lutego 2019
Kot utknął na drzewie. Pomogli mu strażacy W piątkowy wieczór strażacy z Żydowa zostali zadysponowani do ratowania kota, który utknął na drzewie.... Piątek, 15 lutego 2019
Uderzył w słup trakcyjny! Trafił do szpitala Dzisiaj ok. godz. 17.00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku w miejscowości Dalki. Auto osobowe... Piątek, 15 lutego 2019
Rażąco przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym - stracili prawo jazdy Policjanci stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach. Jednym z jego przejawów, jest lekceważące... Piątek, 15 lutego 2019