Logo

Priorytetowe działania dzielnicowych

Artykuł dodany: Piątek, 11 maja 2018
Priorytetowe działania dzielnicowych
REKLAMA

Policjanci dzielnicowi z Gniezna prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, debat oraz z bieżącego rozpoznania.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 1
Dzielnicowy, st. asp. Błażej Małolepszy prowadzi działania priorytetowe związane z problemem spożywania alkoholu, zaśmiecania, używania słów nieprzyzwoitych przez grupujące się osoby. Problem ten dotyczy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 2
Dzielnicowy, mł. asp. Zdzisław Saukens prowadzi działania priorytetowe związane z problemem zakłócania porządku publicznego polegającego przede wszystkim na spożywaniu alkoholu w rejonie ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 5
Dzielnicowy, asp. Tadeusz Koperski prowadzi działania priorytetowe związane z problemem parkowania samochodów w strefie zamieszkania w miejscach innych niż wyznaczone, w rejonie skrzyżowań, na przystankach z zatoką autobusową utrudniając ruch pieszym oraz innym pojazdom. Problem dotyczy osiedla Piekary w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 6
Dzielnicowy, asp.Artur Bączek prowadzi działania priorytetowe związane z wykroczeniami w ruchu drogowym polegającymi na parkowaniu pojazdów w miejscach niewyznaczonych. Do zjawiska tego dochodzi na terenie osiedla K. Wielkiego oraz W. Łokietka w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 9

Dzielnicowy, asp. Radosław Fiebich prowadzi działania priorytetowe związane z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów. Problem dotyczy ul. 3 Maja w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 12
Dzielnicowy, asp. sztab. Paweł Braszka prowadzi działania priorytetowe związane z problemem dotyczącym gromadzenia się osób spożywający alkohol, zaśmiecania a także zakłócania ładu i porządku publicznego. Problem ten dotyczy szczególnie miejscowości Łabiszynek.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 13
Dzielnicowy, asp. sztab. Tomasz Pietraszak prowadzi działania priorytetowe związane z problemem gromadzenia się osób spożywających alkohol, zakłócających porządek publiczny. Problem ten dotyczy miejscowości Strzyżewo Kościelne.

Celem powyższych działań ma być poprawa bezpieczeństwa w powyższych rejonach, zapewnienie ładu i porządku publicznego oraz wyeliminowanie zjawisk naruszania przepisów ruchu drogowego. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Gnieznianin
12.05.2018 18:05

A kto zna swojego " dzielnicowego"? Ja nie znam !

Odpowiedz
Obywatel
12.05.2018 12:25

Może tak policja poda terminy i miejsca spotkań ze społeczeństwem, bo osobiście od wielu niepamiętnych lat o tym nie słyszałem. Udział w spotkaniu małej grupki na jakimś zamkniętym zebraniu nie jest spotkaniem ze społeczeństwem ani odbytą debatą. Bieżące rozpoznanie policji nie wytrzymuje krytyki ze strony społeczeństwa w obliczu reakcji na zgłoszenia występujących zagrożeń.

Odpowiedz
Sie pytam
12.05.2018 08:30

Te problemy opisane w rzekomych planach panów dzielnicowych są od lat i nie trzeba ich zawierać w jakiś wymyślonych planach. Bicie piany pod statystykę. Dalej czytamy,że dzielnicowi będą... To ja się pytam,gdzie byli do tej pory?? Niech wyjdą ze swoich ładnych biur i wyjdą na ulicę tam gdzie problemy ludzi. Czyżby to "będą" znowu ma polegać na tym,że obstawią się pismami do drogówki,patrolówki,kryminalnych i innych i zapełnią swoje Plany odpowiedziami?? Czy dzielnicowi sami popierają te odgórne polecenia pijarowskie dobrej zmiany??

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno