Logo

Priorytetowe działania dzielnicowych

Artykuł dodany: Piątek, 11 maja 2018
Priorytetowe działania dzielnicowych
REKLAMA

Policjanci dzielnicowi z Gniezna prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to nowe narzędzie, które ma poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Plany działań priorytetowych i określone w nich zadania opracowywane są i wynikają z informacji uzyskanych m.in. ze spotkań dzielnicowego ze społeczeństwem, debat oraz z bieżącego rozpoznania.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 1
Dzielnicowy, st. asp. Błażej Małolepszy prowadzi działania priorytetowe związane z problemem spożywania alkoholu, zaśmiecania, używania słów nieprzyzwoitych przez grupujące się osoby. Problem ten dotyczy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 2
Dzielnicowy, mł. asp. Zdzisław Saukens prowadzi działania priorytetowe związane z problemem zakłócania porządku publicznego polegającego przede wszystkim na spożywaniu alkoholu w rejonie ul. Roosevelta w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 5
Dzielnicowy, asp. Tadeusz Koperski prowadzi działania priorytetowe związane z problemem parkowania samochodów w strefie zamieszkania w miejscach innych niż wyznaczone, w rejonie skrzyżowań, na przystankach z zatoką autobusową utrudniając ruch pieszym oraz innym pojazdom. Problem dotyczy osiedla Piekary w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 6
Dzielnicowy, asp.Artur Bączek prowadzi działania priorytetowe związane z wykroczeniami w ruchu drogowym polegającymi na parkowaniu pojazdów w miejscach niewyznaczonych. Do zjawiska tego dochodzi na terenie osiedla K. Wielkiego oraz W. Łokietka w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 9

Dzielnicowy, asp. Radosław Fiebich prowadzi działania priorytetowe związane z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów. Problem dotyczy ul. 3 Maja w Gnieźnie.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 12
Dzielnicowy, asp. sztab. Paweł Braszka prowadzi działania priorytetowe związane z problemem dotyczącym gromadzenia się osób spożywający alkohol, zaśmiecania a także zakłócania ładu i porządku publicznego. Problem ten dotyczy szczególnie miejscowości Łabiszynek.

Plan działań priorytetowych dla rejonu służbowego nr 13
Dzielnicowy, asp. sztab. Tomasz Pietraszak prowadzi działania priorytetowe związane z problemem gromadzenia się osób spożywających alkohol, zakłócających porządek publiczny. Problem ten dotyczy miejscowości Strzyżewo Kościelne.

Celem powyższych działań ma być poprawa bezpieczeństwa w powyższych rejonach, zapewnienie ładu i porządku publicznego oraz wyeliminowanie zjawisk naruszania przepisów ruchu drogowego. Realizacji celów służyć będą m.in. nasilone kontrole, częstsze obchody rejonu, współpraca z mieszkańcami.
źródło: Policja

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (3)

Gnieznianin
12.05.2018 18:05

A kto zna swojego " dzielnicowego"? Ja nie znam !

Odpowiedz
Obywatel
12.05.2018 12:25

Może tak policja poda terminy i miejsca spotkań ze społeczeństwem, bo osobiście od wielu niepamiętnych lat o tym nie słyszałem. Udział w spotkaniu małej grupki na jakimś zamkniętym zebraniu nie jest spotkaniem ze społeczeństwem ani odbytą debatą. Bieżące rozpoznanie policji nie wytrzymuje krytyki ze strony społeczeństwa w obliczu reakcji na zgłoszenia występujących zagrożeń.

Odpowiedz
Sie pytam
12.05.2018 08:30

Te problemy opisane w rzekomych planach panów dzielnicowych są od lat i nie trzeba ich zawierać w jakiś wymyślonych planach. Bicie piany pod statystykę. Dalej czytamy,że dzielnicowi będą... To ja się pytam,gdzie byli do tej pory?? Niech wyjdą ze swoich ładnych biur i wyjdą na ulicę tam gdzie problemy ludzi. Czyżby to "będą" znowu ma polegać na tym,że obstawią się pismami do drogówki,patrolówki,kryminalnych i innych i zapełnią swoje Plany odpowiedziami?? Czy dzielnicowi sami popierają te odgórne polecenia pijarowskie dobrej zmiany??

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno