Najnowsze artykuły

Szukasz pracy? Trwa rekrutacja na stanowiska: Operator Linii Produkcyjnej / Lider Zmiany

Artykuł dodany: Środa, 23 maja 2018

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 30 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z uruchomieniem nowej, pionierskiej fabryki, w której produkowane są płyty okładzinowe - według innowacyjnej na skalę światową technologii - poszukujemy do zespołu produkcyjnego osób zainteresowanych pracą w charakterze:

Operator Linii Produkcyjnej / Lider Zmiany
praca w centrali firmy - Sobota k. Poznania

Opis stanowiska:
  • praca 1-zmianowa (z perspektywą przekształcenia na 2 zmiany),
  • praca w centrali firmy, w Dziale Produkcji,
  • praca przy prefabrykacji - najnowsze technologie,
  • pełna obsługa ciągu linii produkcyjnej innowacyjnych płyt elewacyjnych; nawierzchniowych,
  • dbałość o powtarzalność partii i jakość produktów.

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie przy produkcji płyt włókno-cement,
  • wykształcenie techniczne/ zawodowe,
  • doświadczenie przy uruchamianiu produkcji będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pracy na maszynach Hatscheka,
  • podstawowa wiedza o budowie maszyn,
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w firmie o podobnym profilu (także w profilu papierniczym),
  • komunikatywność,
  • nastawienie na współpracę i sukces grupy,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność,
  • chęć rozwoju.

Oferujemy:
  • pomoc przy relokacji / organizacja darmowego dojazdu do pracy,
  • pracę w centrali firmy - Sobota k. Poznania,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę przy linii produkcyjnej prefabrykatów przy najnowszych technologiach,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na maila rekrutacja@pozbruk.pl z dopiskiem SCALAMID bądź o kontakt pod numerem 519 352 758 (Dział HR)

Administratorem danych jest POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą w Rokietnicy, ul. Poznańska 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgodnie z art.13 ust. 1i2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku informuję iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Poz Bruk sp. z o.o. sp. j. z siedzibą w Sobocie ul. Poznańska 43, 62-090 Rokietnica, w przedmiocie rekrutacji reprezentowany jest przez Specjalistę ds. HR, kontakt: rekrutacja@pozbruk.pl . Kontakt do Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w spółce: iodo@pozbruk.pl .

Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celach rekrutacji przez okres 2 lat od wysłania aplikacji. Odbiorcą Pani/ Pana danych osobowych będzie osoba odpowiedzialna za proces rekrutacyjny w spółce. Posiada Pani/ Pan praco do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/ Pan prawo do wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/ Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonych w art. 22(1) Kodeksu Prawa Pracy, jest Pani / Pana dobrowolną decyzją 3 lata po zakończonym procesie rekrutacyjnym określonym powyżej przesłane aplikacje będą trwale usunięte. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.
tekst: Artykuł sponsorowany

Plik banneru