Logo

Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia

Artykuł dodany: Wtorek, 8 maja 2018
Kolizja na skrzyżowaniu. Pokrzywdzony uciekł w miejsca zdarzenia
REKLAMA

W poniedziałek o godz. 20.25 na skrzyżowaniu ulic Witkowskiej, Słonecznej i 17 Dywizji Piechoty doszło do kolizji dwóch aut. Do akcji wysłano Policję i Straż Pożarną. W międzyczasie okazało się, że jeden z uczestników oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak wynika z ustaleń Policji, kierujący samochodem marki Audi A4, 20-letni mieszkaniec miejscowości Góry Kolonia, podczas skrętu w lewo z ul. Słonecznej w ul. Witkowską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 21-letniemu mieszkańcowi Gniezna, który prowadził Opla Vectrę  i jechał od strony ul. 17 Dywizji Piechoty w kierunku ul. Słonecznej. Auta zderzyły sie na skrzyżowaniu. Ku zaskoczeniu sprawcy kolizji, 21-latek uciekł z miejsca zdarzenia. Po chwili jednak powrócił na skrzyżowanie. Podczas kontroli dokumentów przez funkcjonariuszy Policji okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania samochodem, a pojazd nie został dopuszczony do ruchu. Mundurowi ukarali gnieźnianina dwoma mandatami karnymi - każdy w wysokości 500 zł, natomiast sprawcę zdarzenia mandatem 220-złotowym.
 
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (1)

Kierowca
09.05.2018 11:29

Jak chłopczyk nie zna przepisów ruchu drogowego, to jak zdał egzamin? Jest zagrożeniem na drodze dla innych. Odebrać prawo jazdy na
dwa lata, a nie mandat 200,-Ale kara , śmiechu warta.

Odpowiedz


REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno