Logo

Bardzo dobra passa Chrobrego Gniezno trwa

Artykuł dodany: Niedziela, 6 maja 2018
Bardzo dobra passa Chrobrego Gniezno trwa
REKLAMA

W niedziele, 29 kwietnia, młodzi piłkarze Chrobrego Gniezno rocznik 2007 podejmowali na własnym boisku drużynę NAP Polonia Nowy Tomyśl. Od pierwszego gwizdka sędziego podopieczni trenera Dawida Śmiałowskiego prowadzili bardzo wyrównane spotkanie z drużyna przyjezdną.

ALBUMY ARTYKUŁU:

Pomimo wielu ataków zarówno z jednej jak i z drugiej strony tylko gospodarze potrafili umieścić piłkę w bramce przeciwnika i tym samym pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 1-0 dla Chrobrego Gniezno. Po przerwie obraz gry uległ delikatnej zmianie i drużyna z Gniezna zaczęła wypracowywać sobie optyczną przewagę. Po zastosowaniu wysokiego pressingu, oddaniu wielu strzałów na bramkę przeciwnika udało się zdobyć kolejną bramkę i przy okazji nie stracić żadnej czym młodzi piłkarze Chrobrego zapewnili sobie zwycięstwo w całym spotkaniu 2:0. Warto zaznaczyć, że drużyna z Nowego Tomyśla obecnie zajmuje 2 miejsce w ligowej tabeli i przegrała dopiero drugi mecz od początku sezonu. Tym bardziej należą się wielkie brawa dla zawodników, którzy pomimo mocno świecącego słońca pokazali charakter, dali z siebie 110% na boisku i pokonali wicelidera.

Kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej gr. Orlik E1 Chrobry Gniezno rozegra 12 maja w Lwówku przeciwko tamtejszej MAWIT LWÓWEK.
tekst: Informacja prasowa

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (0)REKLAMA
Plik banneru

REKLAMA
Plik banneru
Wydarzenia
Losowa fotografia

Losowe fotografie

MOJE-GNIEZNO.PL
Właściciel: Andrzej Bukowski
ul. Budowlanych 15a/14
62-200 Gniezno
Numer wpisu do Rejestru Dzienników i Czasopism:
RPR 2844
tel.kom.: +48 603 536 506
e-mail:
redakcja@moje-gniezno.pl
Copyright © 2018 Moje Gniezno