Logo

Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku

Artykuł dodany: Czwartek, 3 maja 2018
Włamywacz ukradł 10 tys. zł! Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie ofiary wypadku

Między 28 a 30 kwietnia, podczas nieobecności mieszkańców, doszło do włamania do domu jednorodzinnego w Szczytnikach Czerniejewskich. Złodziej ukradł 10 tys. zł w gotówce. Część pieniędzy była przeznaczona na leczenie mężczyzny, który 1 marca ucierpiał w wypadku w Szczytnikach Czerniejewskich.

Łupem złodzieja, który włamał się do domu w Szczytnikach Czerniejewskich padło 10 tys. zł w gotówce. Część środków była przeznaczona na leczenie mężczyzny, który na początku marca ucierpiał w wypadku samochodowym. Pasażer Forda przebywa w szpitalu. Jego stan nadal jest ciężki. O wypadku pisaliśmy tutaj.

Sprawą włamania i kradzieży zajmuje się Policja. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko uda się ustalić sprawcę.
tekst: Andrzej Bukowski

REKLAMA
Plik banneru
Podobne tematy:
Dodaj komentarz
Podpis:

Komentarze do artykułu (6)

!!!!!!!!
04.05.2018 08:47

Jakie to przykre że w Gnieźnie nic fajnego się dzieje . Informacje Waszego portalu specjalizują się co dwa trzy dni, bo na tyle znikacie jak kamfora - kompletny brak wiadomości !! ,- w informacjach o zlodziejach, wypadkach i pijanych kierowcach. Brak słów.

Odpowiedz
Odpowiedzi na ten komentarz:
Zenek - 07.05.2018 15:56

PanieTYGRYSIESYB.Chuk Noriss pisał o poważnych sprawach które mnie interesowały,bo zbliżają się wybory a Gnieznem nie mogą już dalej rządzić ludzie co niszczą to miasto od lat.A ciebie chyba interesują tylko puste pierdołki i sensacyjki to też masz inne portale-może pudelek by ci przypasował ?

Tygrysberyjski - 06.05.2018 21:48

Zenek chuck Norris pisał głupoty, i obrażał różne osoby i komentujących, stale o jakichś bolszewikach, masakra, ja się cieszę że go nie ma, wreszcie są normalne osoby w komentarzach.
!!!!!!!! Portal moje-gniezno moim zdaniem jest dobrym portalem informacyjnym o Gnieźnie, zwłaszcza w zakładce na sygnale, ja bym nie narzekał, jak ci ten portal nie pasuje, są inne.

Zenek - 04.05.2018 19:29

Chuk Noris ciekawie pisał prawde,gdzie on jest,czy nie sprzontneli go?

Ciekawski
03.05.2018 19:10

Między 28 a 30 maja czy może powinno być kwietnia.

Odpowiedz
Ja ...
03.05.2018 14:19

Łapy poucinać .... wtedy może taka kara nauczyłaby złodziei czegoś.

Odpowiedz